کد خبر: 76297 | زمان مخابره: ۱۷:۲۶:۵۴ - دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ | ۳ نظر | دفعات مشاهده : 230 views | |

ایرنا از پخش فوتبال در سالن سینما فرهنگ میمه خبر داد

n82952104-72404124

دیدار ایران و پرتغال در هفت مکان عمومی اصفهان پخش می شود

اصفهان – ایرنا – مسابقه تیم های ملی فوتبال ایران و پرتغال در چارچوب رقابتهای مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، در هفت مکان عمومی در اصفهان برای عموم و خانواده ها بطور مستقیم پخش می شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، این دیدار از ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه دوشنبه شب در ورزشگاه موردوویا شهر سارانسک در روسیه آغاز خواهد شد و بر اساس برنامه های اعلام شده این مسابقه در بخش گردشگری پارک کوهستانی صفه، سینماهای سپاهان و پردیس سینمایی چهارباغ اصفهان، سینماهای یاسمن شاهین شهر، فرهنگ فولادشهر و فرهنگ میمه در استان اصفهان بطور مستقیم پخش می شود.
همچنین ‘برنامه فوتبال به وقت اصفهان’ که در فرهنگسرای اسوه واقع در خیابان صمدیه لباف اجرا می شود، ضمن پخش زنده این مسابقه، با تحلیلهای کارشناسان فوتبالی نیز همراه خواهد بود.
در این برنامه که فقط برای آقایان در نظر گرفته شده است، پیشکسوتان، بازیکنان فوتبال و فوتسال اصفهان در کنار کارشناسان حضور دارند.
به گزارش ایرنا، تیم های ملی فوتبال مراکش، ایران، اسپانیا و پرتغال در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه هم گروه هستند.
اسپانیا و پرتغال صدرنشین های گروه به شمار می روند، ایران در صورتی که بتواند رونالدو و یارانش را شکست دهد، می‌تواند یکی از صعود کنندگان باشد.
۳ ديدگاه مطلب براي " ایرنا از پخش فوتبال در سالن سینما فرهنگ میمه خبر داد " ارسال شده است.

 1. محسن می‌گه:

  پرچم میمه همیشه بالاست

  (-2)
 2. یک گیگ اینترنت رایگان هدیه می‌گه:

  به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در شادباش سربلندی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بخصوص بازی درخشان دوشنبه شب ملی پوشان مقابل تیم پرتغال، اپراتور اول به تمامی مشترکین دائمی و اعتباری خود یک گیگابایت اینترنت رایگان یک روزه هدیه می دهد.
  همراه اولی ها برای فعال سازی این هدیه می توانند از بامداد روز چهارشنبه ۶ تیرماه کد دستوری #۲۰۱۸*۹۷* را شماره گیری کنند.
  برای مشترکینی که هم اکنون دارای یکی از بسته های اینترنت همراه اول هستند، بسته هدیه بصورت همزمان و با اولویت مصرف برایشان فعال خواهد شد. همچنین مشترکینی که سرویس یا بسته اینترنت فعال ندارند می توانند با شماره گیری کد مذکور، بسته هدیه را دریافت کنند که پس از اتمام بسته، سرویس اینترنت ایشان به حالت قبل بازخواهد گشت.
  بر اساس این گزارش، مهلت فعال سازی هدیه شادباش سربلندی تیم ملی، از ۶ تیرماه به مدت یک هفته تعیین شده است.
  همراه اول به عنوان تنها حامی رسمی تیم های ملی فدراسیون فوتبال ایران از سال ۹۲ از تمامی تیم های ملی فدراسیون فوتبال شامل فوتبال، فوتسال، فوتبال ساحلی و فوتبال و فوتسال بانوان در همه رده های سنی حمایت و سعی کرده در راستای مسؤولیت اجتماعی خود نقشی مؤثر در پیشرفت این ورزش پرطرفدار کشور داشته باشد.
  https://www.mci.ir/web/guest/news/-/view/%DB%8C%DA%A9-%DA%AF%DB%8C%DA%AF-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%87-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D8%B4%D8%B4-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D9%85%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%D8%A7%D9%85-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%DB%8C/1157

  (0)
 3. چه میشد اگر میشد می‌گه:

  تیم ملی کرواسی در دیدار نیمه‌نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه توانست در پیکاری پرهیجان انگلیس را ۲ بر یک شکست دهد و برای نخستین بار به فینال مسابقات جام جهانی فوتبال صعود کند. گل پیروزی کرواسی در دیدار با انگلیس را ماریو مندژوکیچ در دقیقه ۱۰۸ در وقت اضافه به ثمر رساند. فینال جام ۲۰۱۸ میان کرواسی و فرانسه برگزار می‌شود.
  چه میشد اگر ما هم از گروهمان بالا آمده بودیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  (0)
ارسال نظر


− یک = 1


آخرین خبرها