کد خبر: 76192 | زمان مخابره: ۶:۲۹:۲۰ - سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ | ۱ نظر | دفعات مشاهده : 197 views | |

حاجی : مدیران به دنبال تکمیل طرح‌های نیمه تمام باشند

n82684942-71906440
نماینده اصفهان در خانه ملت:

نصف جهان: نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: می‌دانیم که بخشی از اعتبارات دستگاه‌های اجرایی، به‌صورت اسناد اوراق مشارکت ابلاغ‌ شده و تحقق یافتن این اعتبارات با دشواری‌هایی همراه است، اما مدیران تلاش خود را برای تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام و خدمات بیشتر به‌ کار گیرند.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی اظهار کرد: دستگاه‌های اجرایی با توجه به بضاعت کم مالی و کاهش ۱۰درصدی بودجه، از منابع مالی خود استفاده بهینه کنند.

وی افزود: می‌دانیم که بخشی از اعتبارات دستگاه‌های اجرایی به‌صورت اسناد اوراق مشارکت ابلاغ‌ شده و تحقق یافتن این اعتبارات نیز با دشواری‌هایی همراه است، اما مدیران تلاش خود را برای تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام انجامدهند.

وی بار دیگر آمادگی خود را برای وصول اعتبارات ملی دستگاه‌های اجرایی اعلام کرد و اظهار داشتیک نسخه از نامه‌نگاری تخصیص بودجه‌های ملی دستگاه‌های اجرایی، در اختیار فرمانداری قرار می‌گیرد تا فرماندار بتواند نظارت بیشتری بر نحوه هزینه شدن اعتبارات بکند.
۱ ديدگاه مطلب براي " حاجی : مدیران به دنبال تکمیل طرح‌های نیمه تمام باشند " ارسال شده است.

 1. شهروندان میمه می‌گه:

  با درود و سلام و احترام خدمت جناب اقای حاجی نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار

  جناب اقای حاجی
  لطفا به داد مردم مظلوم و نجیب شهر محروم میمه برسید در قضیه بهربرداری معدن تراورتن میمه
  لطفا به حمایت از طرف بر حق برخیزید و مردم باشید مثل همیشه

  حتی اگر انسوی قضیه جناح موافق شما باشد از شما نماینده محبوب شهرستان استدعا داریم مثل همیشه مدافع مردم و مصالح مظلومان باشید و نسبت به این موضوع مهم رای و نظر ممتنع ندهید
  با تشکر

  (0)
ارسال نظر


چهار − 3 =


آخرین خبرها