کد خبر: 75819 | زمان مخابره: ۱۹:۳۶:۱۱ - جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ | ۲ نظر | دفعات مشاهده : 663 views | |

بازدید آقای حاجی و همراهان از گلستان میمه با تصاویر

IMG_1433

آقای حاجی که نخستین ساعات بامداد این جمعه را طبق معمول هر دو هفته یکبار ، به ملاقات مردمی در دفتر بخش میمه اختصاص داده بود ، پس از انجام ملاقات مردمی باتفاق اعضایی از دفتر نماینده در شهرستان و بخش و شورای اسلامی شهر از گلستان میمه بازدید کردند .

IMG_1400

این بازدید در حالی صورت گرفت که جمعیت قابل توجهی از شهروندان میمه ای در کار چیدن گل  که از نخستین ساعات بامداد آغاز می شود ، مشارکت داشتند .

IMG_1402

حاجی که در مجلس و همچنین در گفتگو با رسانه ها همواره منتقد بکارگیری اتباع بیگانه در کارگاهها و کارخانجات است و دیدار خود از گلستان را نیز به مشارکت نیروهای بومی در گلستان منوط کرده بود ، با توجه به استقبال و حضور مردم و نیروهای محلی در کار چیدن گل ، از اینکه گلستان میمه توانسته است در زمینه ی کارآفرینی برای مردم بخش میمه موثر باشد ، اظهار رضایت نمود .

IMG_1403

در جریان این بازدید که نزدیک به یک ساعت بطول انجامید و نماینده ی محترم از نزدیک به شهروندانی که در این کار عمومی و همگانی مشارکت داشتند ، خسته نباشید گفت ،

IMG_1406

مسئولین گلستان هم گزارشی از میزان مشارکت شهروندان میمه ای در امور مختلف گلستان ، بهینه سازی مصرف آب کشاورزی و چشم اندازهای آتی این طرح ارائه و رهنمودهای لازم را دریافت کردند .

IMG_1411

لازم به توضیح است  گلستان میمه با واقع شدن در مجاورت جاده ی اصفهان – تهران و پارک ملی موته و قنات جهانی مزدآباد همراه با چشم اندازهای طبیعی دشت و کوهستان می تواند در آینده ای نزدیک از قطب های گردشگری استان اصفهان محسوب گردد .

IMG_1407 IMG_1409

 

IMG_1405

IMG_1416 IMG_1423 IMG_1424 IMG_1427 IMG_1430 IMG_1431 IMG_1432 IMG_1439

 
۲ ديدگاه مطلب براي " بازدید آقای حاجی و همراهان از گلستان میمه با تصاویر " ارسال شده است.

 1. آگاه.... می‌گه:

  سلام.باتشکر از زحمات بدون چشم داشت هیئت مدیره شرکت گلستان آقایان شیبانی، شهبازی، سعیدیان ، اسماعیلی، گرانمایه و غیره چند پیشنهاد؛
  ۱) در صورت امکان کلبه های ایجاد شده مابین قطعات منطقه کشاورزی گلستان به صورت اجاره در اختیار گردشکران قرار گیرد.
  ۲ ) با توجه به بارش های اخیر این امکان مهیا شده تا از طریق تصاویر هوایی محل هایی که آب در مسیل ها جاری میشه رو بدست آورد و برای انجام آبخیز داری به هر روش معمول اقدام آینده نگرانه صورت داد.( برای این مهم می توان از هلی شات آقای برقعی استفاده کرد).
  با تشکر مجدد.
  ————————
  با سلام و تشکر از محبت شما در مورد آبخوان داری پیشنهاد شایسته ای است . بنا داریم در این ارتباط پیگیری هایی داشته باشیم .

  (5)
 2. علی دانش پژوه می‌گه:

  خداقوت

  (3)
ارسال نظر


شش + = 10


آخرین خبرها