صبح میمه » وطنخواه : قرارگاه ۲۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت نموده است

کد خبر: 75465 | زمان مخابره: ۱۳:۵۷:۳۳ - پنج شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۳ نظر | دفعات مشاهده : 419 views | |

وطنخواه : قرارگاه ۲۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت نموده است

۱۱

مسئول قرارگاه بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج شاهین شهر و میمه:

فلسفه وجود بسیج سازندگی کمک به مردم محروم و حضور فعال در عرصه های مورد نیاز جامعه است

محسن وطن خواه با تاکید بر اهمیت اقتصاد مقاومتی در شرایط کنونی کشور گفت:این قرارگاه در این زمینه در ۳۰ ماه گذشته بیش از ۳۰میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان پرداخت نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان؛ مسئول قرارگاه بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج شاهین شهر و میمه ضمن تبریک سالروز تشکیل بسیج سازندگی به فرمان مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)گفت: فلسفه وجود بسیج سازندگی کمک به مردم محروم و حضور فعال در عرصه های مورد نیاز جامعه است. به همین منظور این قرارگاه با همکاری بسیج جامعه پزشکی،۵ تیم پزشکی،درمانی و آموزشی به مناطق محروم و کم برخوردار شهرستان شاهین شهر و میمه اعزام نمود.
وی افزود:در سال گذشته مرحله اول پروژه محرومیت زدایی و بهره برداری و لایروبی قنات روستای حسن رباط بخش میمه به اعتبار ۵۵۰ میلیون ریال به اتمام رسید که مورد رضایت اهالی روستا قرار گرفت و ان شاءالله در سال ۹۷ نیز با شناسایی مناطق مورد نیاز پروژه های محورمیت زدایی با قوت ادامه خواهد یافت.
محسن وطن خواه در ادامه به تشریح اقدامات قرارگاه بسیج سازندگی شهرستان شاهین شهر و میمه در رابطه با کمک به مردم زلزله زده استان کرمانشاه پرداخت و گفت:این قرارگاه بیش از ۱۱۰ میلیون ریال کمک نقدی،اهدای سه عدد کانکس به ارزش ریالی ۱۲۰ میلیون ریال و از محل کمک های مردمی بیش از ۴ میلیارد ریال کمک های غیر نقدی از قبیل پتو،وسایل گرمایشی و … به مردم زلزله زده استان کرمانشاه اهدا کرد،همچنین این قرارگاه در راستای کمک به جبهه مقاومت اقدامات خوبی را انجام داد.
مسئول قرارگاه بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج شاهین شهر و میمه خاطر نشان کرد:این قرارگاه با همکاری مراکز فنی حرفه ایی شهرهای شاهین شهر و گز دوره های آموزشی صنایع دستی،مشاغل خانگی،کشاورزی،صنایع تبدیلی و دوره های فنی به استعداد ۵۱۰ نفر طی ۳۴ دوره برگزار نمود.
وی افزود:اردوهای یک روزه حلقه های صالحین به استعداد ۱۳۹۱ نفر،اردوهای جهادی ۷ روزه در مناطق محروم شهرستان های شاهین شهرومیمه،کاشان،خوانسار،فریدن،کرمان و چهار محال بختیاری به استعداد ۲۴۵ نفردر عرصه های عمرانی،فرهنگی،آموزشی،بهداشتی و اقتصاد مقاومتی انجام شد.همچنین اردوی ۱۰ روزه هجرت دانش آموزی به استعداد ۱۰۰ نفر در مدارس شهرستان در زمینه های بهسازی،مرمت و زیبا سازی برگزار شد.
وطن خواه در پایان با تاکید بر اهمیت اقتصاد مقاومتی گفت:این قرارگاه ۲ نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در شهرهای شاهین شهر و گز برگزار نمود و همچنین همایش اقتصاد مقاومتی در سطح پایگاه های بسیج اجرا کرد.
۳ ديدگاه مطلب براي " وطنخواه : قرارگاه ۲۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت نموده است " ارسال شده است.

 1. ....................... می‌گه:

  دمت گرم اقای وطن خواه
  موفق وموید باشید

  (4)
 2. میمه پر افتخار می‌گه:

  جناب اقای محسن وطن خواه و جناب اقای دکتر حسن متقی
  برگهای زرین دیگری از همشهریان پرافتخار میمه ای ما در عرصه سازندگی و فن اوری نانو در استان و کشور عزیزمان شده اند

  (5)
 3. ..... می‌گه:

  دمت گرم عموی خوشگل و نازنینم . 😘😘😘

  (2)
ارسال نظر


8 − پنج =


آخرین خبرها