صبح میمه » بخشدارمیمه خبر داد : رفت‌ و آمد عادی در محورهای بخش میمه

کد خبر: 75229 | زمان مخابره: ۶:۲۹:۳۵ - سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱ نظر | دفعات مشاهده : 298 views | |

بخشدارمیمه خبر داد : رفت‌ و آمد عادی در محورهای بخش میمه

۱۳۹۷۰۲۰۳۰۰۱۲۷۹_Test_PhotoH

شهرام آذرپی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شاهین‌شهر اظهار کرد: هر چند بارندگی امروز ساعاتی رفت‌وآمد را در محورهای اصلی و فرعی کند کرد اما با تلاش نیروهای راهداری رفت‌وآمد در محورهای بخش میمه به حالت عادی بازگشته است.

وی افزود: شدت بارندگی امروز به حدی بود که سیلاب در گردنه داس نزدیک بود جاده را ببندد اما این محور با تلاش نیروهای راهداری باز شده است

بخشدار میمه با بیان این‌که تاکنون خبری از مصدومان احتمالی به بخشداری گزارش نشده است، خاطرنشان کرد: بارندگی هم‌چنین مسیل‌های اطراف روستای ازان را پر آب کرد، به‌ طوری‌که رفت‌وآمد خودروها برای دقایقی در مسیر جاده این روستا به میمه بر اثر بالا آمدن سیلاب کند شد.

وی به طغیان مسیل‌های محور روستای موته به میمه و گلپایگان اشاره کرد که این مسیر نیز بازگشایی‌ شده است.

در این خصوص حسن ثابتی رئیس اداره هواشناسی نیز اعلام کرد: بارندگی از صبح تا ساعت ۱۹ امروز به ۵۰ میلی‌متر نیز در ایستگاه قرقچی رسید.

وی افزود: میزان بارندگی که به‌ صورت رگبار همراه با رعد و برق بوده در ایستگاه حسن رباط ۳۱، میمه ۳۰، ونداده ۲۰، کامو و چوگان ۲۰ و جوشقان قالی ۱۴ میلی‌متر گزارش‌ شده است.
۱ ديدگاه مطلب براي " بخشدارمیمه خبر داد : رفت‌ و آمد عادی در محورهای بخش میمه " ارسال شده است.

  1. ................... می‌گه:

    ÷س این رودخانه های فصلی دوباره خودی نشان داند که بیخود نیستند وروزی بدرد میخورند چند سالی بود که رودخانها توی بایگانی راکد شده بودند خداراشکر

    (0)
ارسال نظر


− 2 = پنج


آخرین خبرها