صبح میمه » افتتاح و استقبال چشمگیر مردم از سینما فرهنگ میمه

کد خبر: 75108 | زمان مخابره: ۱۳:۲۷:۵۸ - چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ | ۴ نظر | دفعات مشاهده : 525 views | |

افتتاح و استقبال چشمگیر مردم از سینما فرهنگ میمه

photo_2018-04-18_13-09-07

در آستانه ی اعیاد خجسته ی ماه سرور آفرین شعبان ، سینما فرهنگ میمه وابسته به سازمان سینمایی حوزه ی هنری  با اکران فیلم سینمایی به وقت شام ساخته ی ابراهیم حاتمی کیا و با استقبال چشمگیر مردم ،  افتتاح شد . در نخستین روز اکران سینما فرهنگ میمه ، سانسهای مختلف سالن به دلیل استقبال گسترده ی مردم با تکمیل ظرفیت سالن مواجه و بسیاری از مراجعه کنندگان قادر به تهیه ی بلیط نشدند .

کانال اطلاع رسانی سینما فرهنگ میمه در خصوص تهیه ی بلیط این سینما نوشت :  مخاطبین محترم می توانند از طریق لینک مستقیم زیر و یا سایت سینماتیکت نسبت به تهیه بلیط و انتخاب فیلم، سانس ،شماره ردیف و صندلی خود اقدام نمایند.

🖥لینک خرید اینترنتی:
🌐https://goo.gl/X6YsyN

📲 @cinemameymeh

مردم و فعالان فرهنگی و اجتماعی در گروههای مختلف تلگرامی و با استفاده از فضای مجازی از دست اندرکاران افتتاح سینما در میمه تقدیر و تشکر نمودند . گفتنی است در حالیکه حداقل استانداردها برای هر ۱۰۰ هزار نفر یک سالن سینما را پیش بینی نموده ، عنایت سازمان سینمایی حوزه ی هنری به بخش میمه مزید تشکر و امتنان است .
۴ ديدگاه مطلب براي " افتتاح و استقبال چشمگیر مردم از سینما فرهنگ میمه " ارسال شده است.

 1. 04 می‌گه:

  چه عجب بالاخره یه کار درست و حسابی توی میمه انجام شد فقط باید امیدوار باشیم که با استقبال مردم مواجه بشه و تبش زود گذر نباشه که سریع بیاد و سریعتر هم بره یه تشکر هم از بانی اینکار و کسانی که زحمت کشیدند و پیگیری کردند و به سرانجام رسوندند این کارو دمتون گرم

  (8)
 2. همشهری می‌گه:

  باید برای تداوم توسعه و ماندگاری سینما فرهنگ میمه از ظرفیتهای تبلیغاتی در سایر روستاها و شهرهای بخش میمه و شهر جوشقان و کامو و همچنین روی تابلو تبلیغاتی عابر پیاده شهر میمه تبلیغات فلیمها و اکرانهای سینما فرهنگ شهر میمه انجام شود و در مراکز پر رفت و امد شهر میمه که مورد مراجعه مسافرین عبوری و اهالی محترم بخش میمه می باشد روی بیلبوردهای تبلیغاتی شهرداری میمه انجام شود تا هم سینما فرهنگ میمه تداوم و استمرار و شهر میمه سرافراز باشد و بماند.

  (3)
 3. برنده خوش شانس می‌گه:

  با سلام و احترام؛
  ضمن تبریک افتتاح سینما فرهنگ میمه و تشکر از کلیه بانیان این کار .
  جا داره از اهدا نکردن به موقع جوایز (دوچرخه ها) که پارسال توسط وانت شهرداری تو بوق و کرنا کردند و شورای شهر هم از تریبون بارها و بارها اعلام کردند هم تشکر ویژ ه ای بشه.
  جالبه که از آقای دکتر محمدرضا اسد و آقای یعقوبی و شهرداری همه به گردن هم انداختند ولی خدایی فاتحه شهرداریی که توان خرید چند دوچرخه را که خودش گفته را نداره باید خوند .

  (32)
 4. علی می‌گه:

  بیلبرد تبلیغاتی کجا هست که ما ندیدیم *diablo*

  (0)
ارسال نظر


+ شش = 9


آخرین خبرها