کد خبر: 74969 | زمان مخابره: ۷:۰۶:۵۵ - یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ | ۱ نظر | دفعات مشاهده : 788 views | |

میزان بارندگی در شهرهای استان اصفهان

IMG_8558

کارشناس مسئول مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان روز شنبه در گفت وگو با ایرنا بیان کرد: در نقاط مختلف استان طی شب گذشته و صبح امروز بارندگی بود که بیشترین میزان این بارش ها در فریدونشهر ثبت شد.
‘ حجت الله علی عسگریان ‘ افزود: پس از فریدونشهر بیشترین میزان بارش در شهرستان های خوانسار با ۱۱٫۵ میلی متر و گلپایگان با ۱۰ میلی متر بارش باران به ثبت رسیده است.
وی میزان بارندگی در کلانشهر اصفهان تا صبح امروز را ۰٫۶ میلی متر اعلام کرد.
او همچنین گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در شهرهای بوئین میاندشت، ۹ میلیمتر؛ برزک، ۹٫۵ میلیمتر، مورچه خورت؛ ۹٫۲ میلیمتر، میمه؛ ۸٫۵ میلیمتر، چادگان؛ ۷٫۸ میلیمتر، داران؛ ۷٫۴ میلیمتر،
نطنز؛ ۶ میلیمتر، علویجه؛ ۴٫۲ میلیمتر، سمیرم؛ ۳٫۵ میلیمتر، زرین شهر؛ ۲٫۶ میلیمتر، کاشان؛ ۱٫۴ میلیمتر، مبارکه ؛ ۱٫۴ میلیمتر و فرودگاه شهید بهشتی؛ ۱٫۹ میلیمتر بارندگی گزارش شده است.
علی عسگریان در ادامه با بیان اینکه وضعیت ناپایداری برای ۲ روز آینده در سطح استان وجود دارد گفت: برای امروز و فردا ( یکشنبه) آسمانی ابری همراه با رگبار و رعد و برق و گاهی وزش باد پیش بینی می شود.
وی با اشاره به اینکه دمای هوای امروز صبح اصفهان به هشت درجه سانتیگراد رسید، افزود: دمای هوای این کلانشهر در گرمترین ساعات امروز به ۱۸ درجه سانتیگراد خواهد رسید.
کارشناس مسئول مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گرمترین نقطه استان در ۲۴ ساعت آینده را خوروبیابانک با ۲۳ درجه سانتیگراد و سردترین نقطه را بوئین میاندشت با ۲ درجه سانتیگراد زیر صفر اعلام کرد.
۱ ديدگاه مطلب براي " میزان بارندگی در شهرهای استان اصفهان " ارسال شده است.

  1. علی اسماعیلی می‌گه:

    خداوند مهربان را به خاطر نعمت باران و رحمت الهی که بعد از مدتها زمین تشنه را سیراب کرد.اما امیدوارم مسئولین محترم شهری هم تدبیری بیندیشند که در این موقع از سال که احتمال بارشهای سنگین زیاد هست آبهای جاری حاصل از بارندگی مدیریت شده و به سمت فضایی برای استفاده کشاورزی هدایت شود.

    (1)
ارسال نظر


− 5 = دو


آخرین خبرها