کد خبر: 74832 | زمان مخابره: ۶:۲۸:۲۵ - پنج شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۷ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 298 views | |

افزایش ۱۵۰ درصدی ورود مسافران به شاهین‌شهر

۱۳۹۷۰۱۰۷۰۰۰۲۱۱_Test_PhotoH

بخش میمه شامل سه شهر میمه – وزوان و لای‌بید و ۱۳ روستا در دو دهستان ونداده و زرکان در فاصله ۷۰ کیلومتری مرکز شهرستان و ۹۰ کیلومتری شمال اصفهان واقع‌شده است. از مناطق زیبا و حفاظت‌شده میمه حیات‌وحش موته با مناظر زیبای کوهستانی است.

عیسی بهمنی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شاهین‌شهر اظهار کرد: از آغاز سفرهای نوروزی، با افزایش ۱۵۰ درصدی ورود مسافران در دوره اول تعطیلات بیش از ۱۲ هزار نفر، از مکان‌های تفریحی شاهین‌شهر دیدن کردند.

وی افزود: هر شب برای  مسافران جنگ‌های شادی برپا می‌شود تا با خاطره خوشی این شهر را به مقصدهای بعدی خود ترک کنند.

شهردار شاهین‌شهر خاطرنشان کرد: مسافران، با بهره‌مندی از امکانات مطلوب اقامتی، در بوستان‌های گردشگری، مادر و ورزشگاه ملت شاهین‌شهر، شب را استراحت می‌کنند.

 بهمنی ادامه داد: به مناسبت سالروز میلاد پربرکت حضرت امیرالمؤمنین(ع) ایستگاه‌های صلواتی پخش شیرینی و چای در میدان‌ها و چهارراه‌های مرکز شهر برپا می‌شود.

از سوی دیگر نیز محمد اسماعیل‌زاده مدیر آموزش و پرورش شاهین‌شهر نیز از اقامت بیش از ۵هزار گردشگر در مدارس تحت پوش این اداره خبر داد.

به گزارش فارس، شهرستان شاهین‌شهر و میمه شامل دو بخش مرکزی و بخش میمه در ۱۷ کیلومتری شمال شهر اصفهان و در حدفاصل دو اتوبان معلم و آزادگان واقع‌شده است که از دو جهت جاده اصفهان را به تهران متصل می‌کند.

 بخش میمه شامل سه شهر میمه – وزوان و لای‌بید و ۱۳ روستا در دو دهستان ونداده و زرکان در فاصله ۷۰ کیلومتری مرکز شهرستان و ۹۰ کیلومتری شمال اصفهان واقع‌شده است. از مناطق زیبا و حفاظت‌شده میمه حیات‌وحش موته با مناظر زیبای کوهستانی است.ارسال نظر


دو + 8 =


آخرین خبرها