کد خبر: 74669 | زمان مخابره: ۶:۱۰:۲۷ - سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ | ۲ نظر | دفعات مشاهده : 392 views | |

منظم‌ترین نماینده مجلس مشخص شد

۲۰۱۵-۰۶-۱۴_۲۳۳۵۲۷
منظم‌ترین نماینده مجلس مشخص شد
تابناک نوشت : حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، بورخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی فعالترین و منظم‌ترین نماینده مجلس دهم در سه ماهه سوم امسال شناخته شد.وی یکی از نمایندگانی بوده که بیشترین مشارکت را در رای گیری‌های صحن علنی مجلس داشت.همچنین وی در این مدت جزو نمایندگانی بوده که منظم‌ترین حضور را در جلسات علنی و کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس داشته است.حاجی دلیگانی نفر اول در فهرست بیشترین مشارکت و نفر سوم در فهرست منظم‌ترین حضور است.
۲ ديدگاه مطلب براي " منظم‌ترین نماینده مجلس مشخص شد " ارسال شده است.

  1. 95 می‌گه:

    درود بر این نماینده ولایی که هم منظم ترین نماینده وهم پر کارترین نماینده در مجلس است و هم ارتباط با مردم را مرتب و منظم در دستور کار خود دارد . ایشان حوزه نمایندگی بسیار گسترده ای دارد و نماینده مردم دو شهرستان پر جمعیت است و با این همه مشغله کاری و حضور منظم در مجلس هر دو هفته یکبار با مردم بخش میمه ملاقات دارد و قطعا با مردم دیگر نقاط دو شهرستان نیز چنین برنامه منظمی را دنبال می کند . ما در کشورمان و در بین مسؤولین افراد با این پشتکار برای خدمت به مردم را کم داریم و باید قدردان ایشان باشیم تا این نعمت را شاکر بوده و بتوانیم بیش از پیش شاهد خدماتشان به حوزه انتخابیه و کشور باشیم.

    (2)
  2. مهدی می‌گه:

    احسنت به نماینده انقلابی ومردمی و دلسوز و پرکار که چندین ساله به عنوان منظم ترین نماینده انتخاب می شوند . افتخار شهرستان هستند.

    (2)
ارسال نظر


+ یک = 2


آخرین خبرها