کد خبر: 74651 | زمان مخابره: ۶:۳۳:۰۹ - دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 325 views | |

حاجی در نطق میان دستور : چرا راستش را به مردم نمی‌گویید؟

download

چرا راستش را به مردم نمی‌گویید؟

حسینعلی حاجی دلیگانی نیز در نطق میان دستور جلسه علنی امروز بیان کرد: آقای رییس‌جمهور مگر شما در سفر استانی‌تان نگفتید که مشکل آب استان اصفهان را حل می‌کنید؟ آیا می‌دانید که کشاورزان استان اصفهان چه روزهای سختی را می‌گذارند؟ آیا می‌دانید با نبود آب و کشت و شغل دیگری ندارند و چگونه معیشت خود را قرار است تامین کنند؟ واقعیت این است کسانی که تا دیروز زکات‌ده بودند امروز مستحق گرفتن زکات شدند. اگر قبول ندارید بیایید و وضعیت مردم را در شرق، غرب و جنوب استان اصفهان ببینید و راهکاری برای آن بیابید.

وی در ادامه گفت: ما نمایندگان استان اصفهان موضوع آب را رصد خواهیم کرد و اگر زمانی ببینیم که نمی‌توانیم حقوق مردم را استیفا کنیم حتما باید جای خود را به دیگران دهیم و از این سمت استعفا دهیم. از وزیر نیرو انتظار می‌رفت تا جدول زمان‌بندی اجرای مصوبات شورای عالی آب را ارائه کند اما تا الان اعلام نکردند و اما خطاب به آقای استاندار، انتقال پساب از شهری به شهر دیگر نه امکان‌پذیر است و نه کارشناسی شده. لطفا بدون مطالعه کاری را انجام ندهید؛ چراکه باعث از بین رفتن بیت‌المال می‌شود.

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس، گفت: مردم شمال اصفهان نیز به همراه سایر نقاط استان همگی عضو یک استان هستند و هرگونه پرداخت هزینه عدم کشت که به جهت بی‌آبی نتوانسته‌اند کشت کنند باید همگانی باشد. نباید در این زمینه تبعیض قائل شد. اگر قرار است همه تجمع کنند شما اعلام کنید.در حالیکه به ایام پایانی سال ۹۶ نزدیک می‌شویم بسیاری از قول‌های رییس‌جمهور و رییس بانک مرکزی و معاونین بانک مرکزی در خصوص سپرده‌گذاران موسسات مالی و اعتباری هنوز تعیین و تکلیف نشده است. چرا راستش را به مردم نمی‌گویید؟ارسال نظر


شش + 2 =


آخرین خبرها