کد خبر: 74628 | زمان مخابره: ۱۵:۲۰:۳۶ - جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ | ۱ نظر | دفعات مشاهده : 459 views | |

نخستین جلسه ی خانه ی ملت در شهر میمه برگزار شد

photo_2018-03-09_14-13-14

🔸گسترده تر شدن خانه ی ملت می تواند فراگیری و در نتیجه تاثیر گذاری این خانه ها را بیشتر کند .
🔸 امروز خانه ی ملت برای نخستین بار در شهر میمه و در دفتر شهردار و با حضور شهردار و شورای شهر و تنی چند از صاحب نظران و فعالان برگزار گردید .
🔸شرکت کنندگان در نوبتی که در اختیار داشتند به تشریح و تبیین اولویتهای مشکلات شهر از دیدگاه خود پرداختند و در پایان نماینده ی محترم با جمع بندی ، چگونگی پیگیری کارها را یادآور شدند .
🔸خانه ی ملت می تواند و باید بدون حضور نماینده ی محترم نیز جلسات مرتب و منظمی را برگزار کند و با جمع بندی کارها ، جلسه ی تصمیم گیری را به حضور آقای حاجی و در صورت لزوم ، مدیران اجرایی بخش و شهرستان و استان موکول نماید .
🔸 در نخستین جلسه ی خانه ی ملت میمه در خصوص اجرای شبکه ی جمع آوری فاضلاب بخش میمه تشریح شد که با پیگیری های نماینده ، سهم مشارکت مردم در پرداخت خودیاری در شهرهای دو شهرستان در بودجه ی سال ۹۷ مصوب و به تایید شورای محترم نگهبان نیز رسیده است و با ادا شدن سهم مردم به نظر می رسد باید پیگیری های مقامات محلی برای تادیه ی سهم دولت و اجرایی شدن کار صورت گیرد .
🔸بازگرداندن ساختمانهای اداری منابع طبیعی میمه نیز مدتی است که با پیگیری شورای محترم در دستور کار آقای حاجی قرار گرفته است و در همین رابطه نماینده ی محترم با آقای آقایی معاون وزیر و رئیس سازمان جنگل ها و منابع طبیعی کشور مذاکره ی تلفنی انجام شد و برای نهایی کردن کار بررسی موضوع در جلسه ای در تهران هماهنگ گردید .

🔸ایجاد امکانات ورزشهای سنتی ، تاسیس نظام مهندسی ، مشکلات مربوط به زمین ۷۲ هکتاری شهرداری ،۶ خطه شدن راه مواصلاتی پر رفت و آمد میمه به اصفهان ، تلاش در جهت کارآفرینی و جلوگیری از گسترش فقر در میمه ، تقویت ساختار اداری دفتر نماینده در بخش میمه ، تاسیس واحد اصناف ، تملک زمین برای طرح گردشگری مزدآباد از جمله موضوعاتی بود که در این نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفت .
۱ ديدگاه مطلب براي " نخستین جلسه ی خانه ی ملت در شهر میمه برگزار شد " ارسال شده است.

  1. دوست می‌گه:

    سلام اقای شیبانی با عرض ادب و احترام ممکن است بفرمایید دعوت شوندگان از چه ناحیه بوده ایا دفتر نماینده محترم این افراد را دعوت نمودند یا همان جلسات ماهیانه سیاسی است چرا افراد خاصی دعوت شدند …………………..
    ———————–
    با سلام نخست آنکه خانه ی ملت می تواند نشست موثری در جهت رفع مشکلات شهر باشد و باید به آن از منظر فرصت نگاه کرد و بعد امیدواریم جلسات آتی فراگیرتر از جلسه ی برگزار شده باشد .

    (-3)
ارسال نظر


+ نُه = 16


آخرین خبرها