کد خبر: 74529 | زمان مخابره: ۶:۳۴:۱۵ - پنج شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ | ۳ نظر | دفعات مشاهده : 431 views | |

نماز جمعه ی فردا – ۹۶/۱۲/۱۱ – مسجد جامع میمه

download

به امامت حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد حسین ایراندوست  امام جمعه ی موقت بخش میمه 

اهمیت و جایگاه نماز جمعه از نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی

نماز جمعه ترکیبی از بیان حقایق معنوی و اسلامی، حضور غیر دستوری مردم در این صحنه و مرتبط با حکومت اسلامی است.
برخلاف تصور برخی افراد، حکومت فقط وظیفه تأمین رفاه و آزادی و استقلال سیاسی مردم را ندارد بلکه حکومت در قبال دین و اعتقادات مردم نیز وظیفه دارد.
این شبکه ی مهم، در عین حالی که مردمی، اسلامی، حکومتی و سیاسی است اما داخل در جناح بندیهای گوناگون مردم و جناح های سیاسی نیست.
نماز جمعه نسبت به اصول و ارزشهای انقلاب اسلامی نیز وظیفه دارد و نماز جمعه باید به ارزشهای اسلامی پایبندیِ مبتنی بر مبانی فکری و عقلی داشته باشد.
سعی شود خطبه های نماز جمعه، دربر دارنده نیازها و پاسخ دهنده سؤالات و گره های ذهنی مخاطبان بویژه نسل جوان در زمینه های اعتقادی، عملی و سیاسی باشد.
یکی از مسائلی که باید در خطبه های نماز جمعه مورد توجه جدی قرار گیرد، موضوع سبک زندگی و بحث های کاملاً مستند و زنده در این خصوص است
۳ ديدگاه مطلب براي " نماز جمعه ی فردا – ۹۶/۱۲/۱۱ – مسجد جامع میمه " ارسال شده است.

 1. پناه بر خدا می‌گه:

  و باز هم موقت و حکایت همچنان باقی است

  (0)
 2. فعال می‌گه:

  کم کار شدید نه گزارشی از نماز جمعه نه فوتبال .راستی این کسانی که فکر میکنند ازادی تو رفتن خانوما تو ورزشگاهه خیلی کوته بینند محیط ورزشگاه یک محیطی نیست که یک خانم وارد بشه ما برای رضایت ریس فیفا نمی تونیم اینقدر بی غیرت باشیم من خودم به ورزشگاه رفته ام و فضای اونجا رو از نزدیک دیده ام اصلا برای یه خانم مسلمان ایرانی فضای مناسبی نیست افرادی که زور میزنند برای حضور زنان در ورزشگاه جز منافع شخصی خودشون به چیزی فکر نمی کنند
  ——————-
  با سلام متاسفانه گزارش خبری نماز جمعه ارسال نشده است .

  (0)
  • پناه بر خدا می‌گه:

   بله وقتی دو ماه است امام جمعه ای ندارید اوضاعتون همینه همتون گوشی تو جیباتونه و نشستید تو صف نماز جمعه دو تا عکس هم کاری داره؟؟؟؟؟؟؟

   والا بخدا…

   (0)
ارسال نظر


2 + نُه =


آخرین خبرها