کد خبر: 74413 | زمان مخابره: ۰:۰۶:۰۰ - جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ | ۲ نظر | دفعات مشاهده : 605 views | |

حضور وزیر بهداشت در گلزار شهدا و بیمارستان حضرت محمد میمه

photo_2018-02-23_00-05-00

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز اصفهان ؛ وضع نابسامان این بیمارستان و اعتراض‌های مکرر مردم و مسئولان باعث شد وزیر به قولی که مرداد امسال به اعضای شورای اسلامی میمه داده بود عمل کرده و از این بیمارستان بازدید کند.
این بیمارستان ۵۰ تخت خوابه درگذشته بعنوان مرکز تروما و نجات بخش بسیاری از بیماران بود و با عمری حدود چهل سال ، این روزها با افت کیفیت خدمات مواجه شده تا جایی که درحال حاضر حتی از داشتن یک جراح عمومی و متخصص بیهوشی برای ارائه خدمت به ۶۰ هزار نفر جمعیت ثابت و شناور این بخش محروم است.
دکتر سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی پس از ادای احترام به شهدای میمه در گلزار شهدای این شهر در بازدید از بیمارستان گفت: این بیمارستان درحال حاضر مناسب خدمت رسانی به شهروندان نیست و باید از نظر نیروی انسانی ، تجهیزات و هتلینگ مناسب سازی شود.
وی افزود: درخواست های مردم را با حضور نماینده مردم ، فرماندار و رییس دانشگاه علوم پزشکی بررسی و درصدد هستیم تا شرایط مناسبی برای این بیمارستان مهیا کنیم .
میمه بعنوان مرکز بخش ، نخستین شهر استان اصفهان است که با قرارگرفتن در مسیر جاده ترانزیت شمال به جنوب کشور و تردد روزانه بیش از ۷۰ هزار خودرو ، نیازمند امکانات درمانی است و بیمارستان این بخش از کمترین امکانات وتجهیزات برخوردار است .
۲ ديدگاه مطلب براي " حضور وزیر بهداشت در گلزار شهدا و بیمارستان حضرت محمد میمه " ارسال شده است.

  1. دکتر روستا می‌گه:

    سلام وقت بخیر , ای کاش آقای وزیر محترم بهداشت که به بخش میمه تشریف آورده بودند نشستی با پرسنل بهداشت ودرمان ترتیب داده میشد تا بصورت مستند در جریان بی عدالتی موجود در بخش بهداشت ودرمان بخش میمه قرار میگرفت وای کاش اعضائ محترم شورای اسلامی شهر میمه متولی این اتفاق شده بودند تا بهتر بتوانند جوابگوی مطالبات مردم باشند .

    (0)
  2. ....................... می‌گه:

    اگرچه اعتراضات مردمی , خصوصا جوانان عزیز باعث شد که امروز با ابلاغ ریاست محترم دانشگاه سرکار خانم دکتر چنگیز , آقای دکتر زمانی متخصص طب اورژانس بعنوان رئیس بیمارستان میمه معرفی شوند ولی شروع وادامه فعالیت ایشان منوط به حمایتهاو پشتیبانی مسئولین و همکاران پزشک وپیراپزشک میباشد . بنده ضمن تبریک مسئولیت جدید آقای دکتر زمانی از خداوند برای ایشان آرزوی توفیق میکنم .

    (0)
ارسال نظر


+ شش = 7


آخرین خبرها