کد خبر: 74199 | زمان مخابره: ۶:۴۲:۵۹ - یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ | ۱ نظر | دفعات مشاهده : 436 views | |

خدمات بیمارستان میمه برای بیماران اورژانسی ناکافی است

۱۳۹۶۱۱۲۱۰۰۱۲۷۱_Test_PhotoH

به گزارش خبرگزاری فارس از شاهین‌شهر، غفور راستین عصر امروز در مراسم افتتاح پایگاه اورژانس شهر لایبید، اظهار کرد: خدمات اورژانس به مردم استان اصفهان در مقایسه با سال‌های اخیر، ۶۰ درصد افزایش‌ یافته است.

وی افزود: مردم استان اصفهان در هر شبانه‌روز به‌طور متوسط ۷ هزار تماس با تلفن فوریت‌های پزشکی استان اصفهان می‌گیرند.

مدیر مرکزحوادث و فوریت های پزشکی اصفهان به فعالیت ۱۵۰ پایگاه اورژانس در استان اصفهان اشاره و خاطرنشان کرد: پایگاه‌های اورژانس خدمات رایگان به بیماران قلبی و مادران در حال زایمان ارائه می‌دهند، هر شبانه‌روز فقط در شهر اصفهان به ۱۵ بیمار اورژانسی خدمات رایگان ارائه می‌شود.

وی خدمات درمان بیمارستان میمه را برای بیماران اورژانسی ناکافی دانست و اظهار داشت: اعزام بیماران از شهر لایبید به بیمارستان گلدیس شاهین‌شهر نیز بیش از یک ساعت زمان می‌برد.

راستین این قول را داد که اگر محل فرود بالگرد در کنار پایگاه اورژانس شهر لایبید آماده شود از بالگرد برای اعزام بیماران اورژانسی این شهر استفاده خواهد کرد.

وی در پایان کشته و مصدوم شدن سالیانه ۲۰ هزار نفر در جاده‌های کشور بر اثر سوانح رانندگی را ناگوار دانست و بیان کرد: رانندگان کشورمان به‌سلامت خود و سرنشینان خودرو توجه بیشتری کنند و با سلامت کامل، به‌ دور از خستگی و با رعایت کامل مقررات رانندگی دل به جاده‌ها بزنند
۱ ديدگاه مطلب براي " خدمات بیمارستان میمه برای بیماران اورژانسی ناکافی است " ارسال شده است.

  1. 04 می‌گه:

    اقا شما را به ۱۲۴۰۰۰پیغمبر شمارا به هر چی امام که دارید شمارا هرچی که قبول دارید این بیمارستانو تعطیل کنید که حداقل خیالمون راحت بشه بگیم اقا نیست نیست نییییییییست!!!اقا نداریم نداریم نداریییییییییم امکانات که در حد ۴۰سال پیش اخلاق پرسنل البته نه همه در حد…….. ماشالله همه طلبکار که چرا مریض میشید ما چکار کنیم

    (0)
ارسال نظر


9 − هشت =


آخرین خبرها