کد خبر: 74011 | زمان مخابره: ۶:۲۰:۱۸ - یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ | ۱ نظر | دفعات مشاهده : 312 views | |

اصفهان میزبان معاون اول رئیس جمهوری برای سه طرح ملی

n82817950-72151563

مدیر روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان روز شنبه در گفتگو با ایرنا تصریح کرد: بر اساس برنامه ریزی ها و پیش بینی های اولیه، مقرر است سه طرح ملی توسعه مجتمع فولاد سبا، فولاد سپید فراب کویر و فیلم های صنعتی شرکت سپهر پلیمر سپاهان با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری همزمان با ایام دهه فجر امسال افتتاح شود.
حسین توکل افزود: این طرح های ملی به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و با سرمایه پنج هزار و ۳۰۶ میلیارد ریال و ۱۴۶ میلیون یورو و اشتغالزایی ۴۵۶ نفر در استان اصفهان افتتاح خواهد شد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان نیز گفت: یکی از سه طرح ملی مذکور شامل طرح توسعه ورق های فولادی مجتمع فولاد سبا در گروه فولاد مبارکه اصفهان با سرمایه ۲۵۳ میلیارد ریال و ۱۴۶ میلیون یورو است.
اسرافیل احمدیه افزود: با اجرای این طرح تولید کلاف گرم نور دیده شده با افزایش ظرفیت ۸۵۰ هزار تُن به بالای یک میلیون و ۶۰۰ هزار تُن می رسد و زمینه اشتغال مستقیم ۱۵۰ نفر فراهم می شود.
وی طرح دوم را تولید میلگرد آجدار در شرکت سپید فراب کویر در شهرستان آران و بیدگل عنوان و اظهار کرد: این طرح با ظرفیت تولید ۵۵۰ هزار تُن و سرمایه گذاری یکهزار و ۲۳۸ میلیارد ریال زمینه اشتغال ۱۶۰ نفر را فراهم می کند.
احمدیه درباره طرح سوم نیز گفت: خط تولید فیلم تخصصی و کاغذ مصنوعی شرکت سپهر پلیمر سپاهان در شهرک صنعتی سه راهی مبارکه با سرمایه گذاری یکهزار و ۵۳۸ میلیارد ریال و ظرفیت سه هزار و ۸۰۰ تُن، منجر به اشتغالزایی برای ۱۴۶ نفر می شود.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان خاطرنشان کرد: علاوه بر سه طرح ملی مذکور، ۹ واحد تولیدی استانی با سرمایه گذاری ۹۵۲ میلیارد ریال و ایجاد ۲۰۳ فرصت شغلی همزمان با دهه فجر به بهره برداری می رسد.
احمدیه افزود: این طرح ها شامل بهره برداری از ۹ واحد تولیدی در شهرستان های اصفهان، لنجان، شاهین شهر و میمه، کاشان، آران و بیدگل و شهرضا ست.
اصفهان دارای بیش از ۹ هزار واحد صنعتی و تولیدی است.
ت/۳۰۱۱ / ۶۰۲۲ خبرنگار: آسیه معینی – انتشار دهنده : عمادی
۱ ديدگاه مطلب براي " اصفهان میزبان معاون اول رئیس جمهوری برای سه طرح ملی " ارسال شده است.

  1. وای می‌گه:

    ابتکار گفته کار کردن خانم ها کاری به بیکاری مردان ندارد اخه هر ادم بی سوادی هم به این جملت میخنده نمی دونم میخواد چی رو ثابت کنه .یک زن قبل از کار کردن در بیرون از خانه باید یک همسر خوب ویک مادر خوب باشه که اگر بخواهد این وظایف را انجام بده وقتی برای کار بیرون نداره کار کردن خانم ها فقط باعث بیکاری مردان فساد وسرمایه دار شدن کار فرماها میشه در هر اداره بیشتر کارکنان زن هستند در بیشتر مغازه ها زنان با نصف مزایایی که به اقایان داده میشه مشغول کارند ایا کار کشیدن از زنان نشان شخصیت وازادیست زنی که فرزندش روحداقل ده ساعت از روز نمیبیند چگونه میخواهد اونو تربیت کند.(البته غیر از مشاغل مخصوص بانوان )

    (1)
ارسال نظر


4 − = سه


آخرین خبرها