کد خبر: 73806 | زمان مخابره: ۲۳:۱۶:۱۴ - پنج شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶ | ۷ نظر | دفعات مشاهده : 569 views | |

تصاویر – نهمین نشست انجمن ادبی وصال میمه برگزار شد

نهمین نشست انجمن ادبی وصال میمه برگزار شد

🔸با حضور جمع کثیری از شاعران و ادب دوستان و هنرمندان ، نهمین نشست انجمن ادبی وصال میمه در سالن موزه ی مردم شناسی این شهر برگزار گردید . در این محفل ادبی شعرا و ادب دوستان شرکت کننده به ترتیب زیر به ارائه ی آثار خود یا شعرای دیگر پرداختند . موسی اسماعیلی ، محمد کریمی ، خسرو مقصودی ، امیررضا یونسپور ، محمد مسافری ، ثمین واحدی ، پروین صادقی ، عباسعلی جمالی ، محمود زاهدی ، قربانعلی هاشمپور ، ابراهیم مقصودی ، عبدالرضا شیبانی ، ابوالفضل بیکی حسن ، فرهاد زاهدیان ، میلاد غفوری ، اسدالله گرانمایه و ایمان قرقانی .
🔸این گزارش می افزاید پس از شعرخوانی شعرا در نوبت اول، تصنیف “زندگی بی چشم تو ” توسط فرزاد وطنخواه و با نوای نی مصطفی عبدیان و ضرب محمدحسین حیدری به اجرا درآمد و مورد توجه حاضرین قرار گرفت .
🔸 همچنین در این نشست مراتب تسلیت انجمن ادبی وصال میمه به شاعر ارجمند آقای فرهاد راعی که در سوگ مادر نشسته اند اعلام و برای آن فقیده ی سعیده ، علو درجات و رحمت و مغفرت الهی ، مسئلت گردید .
🔸 بر اساس این گزارش ، دهمین نشست انجمن ادبی وصال میمه از ساعت ۲۰ پنجشنبه سوم اسفندماه ۹۶ در محل موزه ی مردم شناسی  برگزار می گردد.

IMG_6864 IMG_6866 IMG_6869 IMG_6873 IMG_6878 IMG_6882 IMG_6883 IMG_6887 IMG_6888 IMG_6894 IMG_6897 IMG_6898 IMG_6899 IMG_6903 IMG_6909
۷ ديدگاه مطلب براي " تصاویر – نهمین نشست انجمن ادبی وصال میمه برگزار شد " ارسال شده است.

 1. دور از وطن می‌گه:

  جلسه ی شب شعر بسیار خوبی برگزار شده است . من در میمه نیستم اما خیلی دوست دارم بتوانم در این جلسه شرکت کنم . ورود در این جلسه مخصوص شعراست یا ادب دوستان و علاقمندان به شعر هم می توانند شرکت کنند ؟

  (0)
 2. برنده خوش شانس می‌گه:

  با سلام ؛جا دارد که از شهرداری و شورای شهر و تربیت بدنی میمه تشکر ویژه بکنیم از این که دوچرخه هایی که شهریور ماه با ماشین دور میمه راه افتاده و در بوق و کرنا کرده بودند را هنوز تحویل ندادند و جواب سربالا می دهند. خجالت هم خوب چیزیه. موقع رای گرفتن خوب سرتون پایینه و چشم چشم گوی مردم هستید. وقتی هم که میکروفن می بینید خوب قول می دید. اگه حرف زدید پاشم بایستید. من که از حقم نمی گذرم . منتظر یه تریبون هستم تا رک تو چشماتون نگاه کنم و جواب بخوام. اون مسئول یا مسئولهایی که قول دادن همین جا جواب بدن. دوچرخه ها کجا رفتند؟

  (3)
 3. برنده خوش شانس می‌گه:

  مربوط به همایش پیاده روی شهریور ماه بود که ۱۰ دوچرخه را آقای محمد اسد قول دادند .ظاهرا ایشون می گن دادیم به آقای یعقوبی تو شاهین شهر و اون جا گم شده . شهرداری و شورا هم که می گن ما که قول ندادیم . آقای مقصودی زمان تصدی شما در شورا نبوده . اما بازم به شما . …
  ممنونم

  (0)
 4. برنده خوش شانس می‌گه:

  با سلام؛ آقای مقصودی بازم به شما که حداقل جواب می دید . شهریور امسال تو همایش پیاده روی آقای دکتر محمدرضا اسد قول ۱۰ تا دوچرخه دادند. ایشون می گن که آقای یعقوبی تو شاهین شهر باید این کار رو بکنن. ایشون هم شونه خالی می کنه . شهرداری و شورای فعلی هم که کلا کاری ندارن و می گن ما که قول ندادیم . این دوچرخه ها را ما پیراهن عثمان می کنیم و با شورای فعلی به وقتش برخورد می کنیم. شورا که فقط کیش رفتن نیست . وظیفه شماست که پیگیری کنید. بدون هیچ منتی .
  آقای مقصودی در زمان تصدی شما در شورا نبوده. اما بازم ممنون که جواب دادید.

  (11)
  • خسرو مقصودی می‌گه:

   سلام
   درهرصورت وظیفه دارند پیگیری لازم را تا نتیجه گیری کامل پیگیری و اطلاع رسانی کنند
   پیراهن عثمان را خوب اومدید

   (0)
ارسال نظر


سه + 8 =


آخرین خبرها