کد خبر: 73365 | زمان مخابره: ۲۱:۲۰:۳۹ - چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ | ۸ نظر | دفعات مشاهده : 700 views | |

معارفه ی امام جمعه ی بخش میمه ، لغو شد

images

با سلام به کاربران محترم

 قرار بود مراسم معارفه ی امام جمعه ی جدید بخش میمه از ساعت ۱۱ فردا و با غبار روبی و عطرافشانی قبور مطهر شهدا آغاز شود و در حالیکه فعالان اجتماعی و تشکل های مردمی ، شهر را برای استقبال هرچه با شکوهتر از امام جمعه ی جدید آماده کرده بودند منابع موثق و رسمی استانی از لغو معارفه گفتند و توضیح بیشتر در مورد چرایی این مهم را به فرصتی دیگر موکول نمودند . صبح میمه وظیفه دارد ضمن تشکر از مردم عزیز و تشکل ها و اصناف و احزاب مختلف که با وقوف به جایگاه مهم نهاد امامت جمعه بر شکوه بیش از پیش نماز جمعه که نماد پایدار و وحدت آفرین جمهوری اسلامی است تاکید داشتند ، خبر لغو معارفه را نیز باطلاع عموم برساند . امید است روح وفاق و همدلی ایجاد شده در استقبال از امام جمعه ی جدید در دیگر حرکتهای اجتماعی و فرهنگی و توسعه ای شهر و بخش میمه مستمر و پایدار باشد .
۸ ديدگاه مطلب براي " معارفه ی امام جمعه ی بخش میمه ، لغو شد " ارسال شده است.

 1. قاسم می‌گه:

  به جای اینکه یک مراسم جمعی گرفته بشه میمه برا خودش مراسم استقبال داره و وزوان هم جداگانه انگار عروس به حجله می برند که دو بار دوبار مراسم می گیرند نماز جمعه محل اتحاد دلها شده کانون تفرقه.

  (12)
 2. reza می‌گه:

  ظاهراً امام جمعه جدید از محل سکونت در نظر گرفته شده خوششان نیومده !!!!!

  (9)
 3. مسجدي می‌گه:

  همانطور که انتظار بجایی برای استقبال امام جمعه از مردم وجود دارد مردم هم انتظار دارند پیگیری لازم در بیان شفاف علت لغو مراسم ، انجام شود چون برخی شایعات غیر مطمئن در گوشه و کنار شهر به گوش می رسد که موجب ناخرسندی است.

  (3)
 4. آدمفضول می‌گه:

  سلام لطفا علت لغو را جهت تنویر افکار عمومی جامعه اعلام فرمائید

  (0)
 5. پناه بر خدا می‌گه:

  علت لغو درگیری دو شهر میمه و وزوان است ؟ آخر بس نیست دیگر زمان اتحاد و همدلی نرسیده؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی چه که یک هفته نماز جمعه میمه است یک هفته وزوان؟؟؟؟؟؟؟ نماز جمعه کانون وحدت و همدلی و اتحاد است نه محل نفاق
  همه جا دعوا دارند این دو شهر آیا نماز ومحل عبادت خدا هم به تمسخر گرفته اند؟؟ ؟

  (0)
 6. ننه می‌گه:

  پناه بر خدا پیشنهاد شما چیست میخواهید کلا …….

  (0)
 7. حامی می‌گه:

  زیاد خودتونا ناراحت نکنیدبود و نبودشان فرقی ندارد چه بسا بودنشان مایه تفرقه است

  (5)
 8. پناه بر خدا می‌گه:

  ننه جان عزیزم .راه حل این است که دو شهر میمه و وزوان اختلافات را بزارند کنار حدا اقل در مورد قضییه نماز جمعه به جای اختلافات متحد بشوند ویک محل را انتخاب کنند(البته من نمی تونم محلی راپیشنهاد بدم ممکنه سوء برداشت بشه) مثلا یک مصلی برای نماز جمعه ….. و همیشه نماز جمعه به طور ثابت در یک محل اقامه شود.

  و به جای این اختلافات یک شخصیت عالم و فعاّل را برای امامت جمعه بخش انتخاب کنند.زیرا امام خمینی گفتند امام جمعه هر شهر به منزله روح آن شهر است.
  و به حق شخصیتی فعال می تواند مشکلات فرهنگی را حل کند مثلاً من سراغ دارم امام جمعه هایی که دفترشان همه روزه محل رجوع مردم است و خیل کثیری مشکلاتشان را در آنجا حل می کنند اما متاسفانه دفتر امام جمعه این بخش تا کنون اینگونه نبوده!

  (25)
ارسال نظر


6 + = یازده


آخرین خبرها