کد خبر: 73247 | زمان مخابره: ۱۸:۴۷:۰۶ - چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ | ۲ نظر | دفعات مشاهده : 558 views | |

آیین تودیع و تکریم حجت الاسلام زمانی امام جمعه ی بخش میمه

photo_2017-12-20_18-46-02

آیین تودیع و تکریم حجت الاسلام والمسلمین زمانی امام جمعه ی بخش میمه

۱️⃣مهندس آذرپی بخشدار میمه حجت الاسلام زمانی را عامل وحدت و یکپارچگی و آرامش در بخش میمه دانست و تاکید کرد که حمایتهای ایشان مدیران بخش را در انجام وظایف خود مصمم و راسخ می نمود .

۲️⃣حجت الاسلام نظری معاون دفتر تبلیغات اسلامی شهرستان ضمن بیان ویژگیهای علمی امام جمعه ی بخش میمه اهتمام امام جمعه ی بخش میمه را در پیگیری مشکلات فرهنگی و عمرانی و اجتماعی شهرها و روستاهای منطقه تحسین کرد .
۳️⃣شفیعی شهردار وزوان و اسفندی رئیس شورای اسلامی شهر میمه نیز در سخنانی از امام جمعه ی بخش میمه تقدیر و تشکر نمودند .
۴️⃣حجت الاسلام بشیری روحانی شهر لای بید مراتب تشکر شورا و مردم لای بید را از حضور موثر حجت الاسلام زمانی در پیگیری مشکلات مردم اعلام و تلاشهای صادقانه ی ایشان را تحسین کرد .
۵️⃣فرهاد یعقوبیان به نمایندگی از دانشگاههای میمه و وزوان از حجت الاسلام زمانی امام جمعه ی میمه تقدیر کرد .

۶️⃣حجت الاسلام زمانی در این مراسم با تشکر از مردم کم توقع بخش میمه فضاهای مجازی و گروههای تلگرامی در میمه را یک فرصت برای پیشبرد امور دانست و ضمن تشکر از فعالان فضای مجازی از سایت صبح میمه به دلیل اطلاع رسانی مناسب سپاسگزاری کرد .
✳️در این مراسم علاوه بر مدیران ادارات و شوراهای اسلامی شهرها و روستاها ، اقشار مختلف مردم از شهرهای میمه ، وزوان ، لای بید و روستاهای ازان ، زیادآباد ، ونداده ، خسروآباد ، حسن رباط ، لوشاب و موته نیز حضور داشتند .
۲ ديدگاه مطلب براي " آیین تودیع و تکریم حجت الاسلام زمانی امام جمعه ی بخش میمه " ارسال شده است.

 1. مردم متدین می‌گه:

  در بیرجند، اسفندماه سال گذشته وقتی استاندار خراسان جنوبی (در نگاهی ساده لوحانه و خوش بینانه) سخنانی نسنجیده بر زبان آورد، ائمه جمعه استان و طلاب ضمن تعطیلی حوزه های علمیه سراسر استان در یکی از مدارس علمیه تحصن کردند.
  اما آ. رضایی (امام جمعه وقت بیرجند) در آن شرایط (خوش بینانه) تعطیل بود و حتی …
  مردم متدین و بصیر بیرجند وقتی اوضاع و احوال آ. رضایی (امام جمعه وقت بیرجند) را دیدند بی تفاوت ننشستند. با اقدام خودجوش و تمیز همین مردم متدین، آ. رضایی که یک سال و نیم دیگر از حکم وی باقیمانده بود در تیرماه استعفا داد.
  پس از آن نیز، انتصاب حجت الاسلام سید علیرضا عبادی به عنوان امام جمعه بیرجند، درخواست همین مردم متدین بود که مقام معظم رهبری اجابت کردند و طی حکمی در سیزدهم شهریورماه آقای عبادی را به عنوان امام جمعه بیرجند منصوب کردند.
  وظیفه مردم متدین، و نقش حرکت خودجوش و تمیز در برابر تعطیلی و انحراف افراد مسئول، این چنین است.

  (0)
 2. قاسم می‌گه:

  چرا حرفی از امام جمعه جدید نمی زیند؟؟؟؟؟؟؟
  چه بزرگواری قراره امام جمعه بخش بشوند؟

  (-1)
ارسال نظر


+ 2 = نُه


آخرین خبرها