کد خبر: 72935 | زمان مخابره: ۱۶:۳۲:۴۱ - شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ | ۲ نظر | دفعات مشاهده : 352 views | |

حاجی‌دلیگانی: آزمون‌های استخدامی صوری است

photo_2017-02-02_19-53-34-600x400

حاجی‌دلیگانی: آزمون‌های استخدامی صوری است

عضو کمیسیون برنامه، بودجه مجلس:
🔹استخدام ها بر طبق سناریویی از پیش تعیین شده اند؛ در استخدام ها نیروهایی جذب و وارد دولت می شوند که خاستگاه دولتی داشته و گرایش های آنها با دولت یکی باشد و به عبارت دیگر این استخدام ها سیاسی هستند.
🔹بسیاری از این استخدامی ها برای تبدیل عضویت نیروهایی است که قبلا بر اساس علاقه مسوولان و گرایش های سیاسی مستخدمین به صورت قراردادی در ادارات صورت گرفته است.
🔹این افراد در بعضی شرایط به کارگرفته شده اند و غالب آنها با پارتی بازی در اداره‌ای جذب و در نهایت زمانی که جای پای آنها در ادارات دولتی باز شد، با برگزاری یک آزمون استخدامی صوری به عضویت رسمی در می آیند.
۲ ديدگاه مطلب براي " حاجی‌دلیگانی: آزمون‌های استخدامی صوری است " ارسال شده است.

 1. به به می‌گه:

  اقای حاجی اینو که میدونستیم کاریشم می شه کرد یا نه

  (2)
  • عصباني از دست مسؤلين بي حيا می‌گه:

   مسلما با وجود برخی مسؤلین بی وجدان به نام وزیر و وکیل که در دولت و مجلس هستند ،هرگز رابطه ها تمام شدنی نیست. این همیشه و به ویژه از بعد جنگ آغاز و اکنون در این دولت بیشتر شده . مسؤلین نظام سمت و سوی انقلاب را به بیراهه می برند و مردم شاهد ظلم و ستم از طرف دوایر و ارگانهای نظام جمهوری اسلامی هستند . مردم نه تنها احساس عدالت و تدبیر نمی کنند که شاهد دروغ و تزویر و خیانت از برخی سردمداران دولتها و مخصوصا این دولت با نام بی مسمای اعتدالند .خدا نیاورد روزی را که مردم زحمت کش پر درد بر خود تکلیف بدانند که باید خودشان حقشان را بگیرند و از مسؤلین نادان بی درد دست در بیت المال برده ،انتقام بگیرند که در آن روز هیچ سلاحی جلودارشان نخواهد بود و تا ریشه کنی ظلم از پای نخواهند نشست .
   ای مسؤلین بد سگال بد اندیش ! به هوش بیایید و مردم را ولی نعمت بدانید تا لباس بی غیرتی را بر تنتان ندریده اند . چشم طمع از بیت المال و ظلم به مردم و بی توجهی به رنج کشیدگان بر بندید و کمی بفکر مرگ باشید و سرنوشت ظالمان و زور مدارانی مثل شاه را مد نظر قرار دهید که هر چه قدرت و ثروت داشته باشید برتر از او نیستید . و دیدید که مردم با او چه کردند .

   (7)
ارسال نظر


+ پنج = 6


آخرین خبرها