کد خبر: 72860 | زمان مخابره: ۲۲:۳۲:۳۲ - جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ | ۲ نظر | دفعات مشاهده : 492 views | |

جلسات شورای شهر میمه با حاجی و مدیرکل میراث فرهنگی

photo_2017-11-24_22-30-56

با توجه به برگزاری جلسه ی ملاقات عمومی آقای حاجی در دفتر بخش میمه ، شورای اسلامی شهر میمه نیز با حضور در دفتر ملاقاتهای مردمی احداث شبکه ی جمع آوری فاضلاب ،  تاسیس نمایندگی  اداره کار و نمایندگی دفتر ارشاد ، احداث ساختمان نظام مهندسی را با حضور نمانده ی محترم پیگیری کردند .

آقای حاجی در جریان این دیدار مشکلات و درخواستهای مطرح شده را با مدیران کشوری و استانی مربوط مطرح و مقرر شد شورای محترم مکاتبات مربوط به هرکدام را انجام و روز شنبه در اختیار نماینده ی محترم و دستگاههای ذیربط قرار گیرد .

این گزارش حاکی است پس از تهیه و تنظیم نامه های موضوع ملاقات با نماینده ی محترم ، شورای شهر با حضور در جشنواره ی زعفران روستای ازان از مدیر کل میراث فرهنگی دعوت کردند تا بازدیدی از موزه ی مردم شناسی میمه داشته باشد .

دکتر الهیاری با قبول دعوت و انجام بازدید ، ضمن ابراز رضایت از ساختمان موزه ی میمه و جمع آوری و چینش اشیاء در محلهای مخصوص از اتاق پایش قنات نیز بازدید کردند . در جریان این دیدار بحث توسعه ی ساختمانی موزه ی مردم شناسی میمه نیز مطرح گردید و مدیرکل میراث فرهنگی با ارائه ی راهکارهایی اظهار امیدواری کردند که توسعه ی این موزه ی مهم و دیدنی امکان پذیر گردد .

دکتر الهیاری در راستای اجرایی شدن درخواست توسعه و تقویت موزه ی مردم شناسی میمه درخواست کردند که شورای شهر میمه با تهیه و تنظیم درخواستها موضوع را پیگیری نمایند . با توجه به جلسه ی شورای شهر در دفتر مدیرکل در اصفهان و بازدید امروز دکتر الهیاری از موزه ی میمه انتظار می رود که یخ روابط قبلی با میراث فرهنگی بتدریج آب شود و بخش غنی و ممتاز میمه در برخورداری از آثار میراثی بیش از گذشته مورد توجه مسئولان ارشد استانی میراث فرهنگی قرار بگیرد .

با تشکر از آقای ناصر مالیان در تهیه و تنظیم تصاویر دیدارهای امروز شورای اسلامی شهر میمه
۲ ديدگاه مطلب براي " جلسات شورای شهر میمه با حاجی و مدیرکل میراث فرهنگی " ارسال شده است.

  1. مرد می‌گه:

    درود بر اعضای شورای شهر

    (6)
  2. همشهری می‌گه:

    وقتی میبینم شورای شهرمون ترکیبی از نفرات جوان و با انرژی و نفرات با تجربه و آزمودست، که همیشه پیگیر رفع مشکلات شهر هستند و مسائل رو به نماینده مجلس و مقامات شهرستانی و استانی و حتی مقامات کشوری منتقل میکنن، لذت میبرم و آفرین میگم به این انتخاب صحیح مردم شهرم، از مدیریت سایت صبح میمه هم که این اقدامات رو به اطلاع عموم میرسونن تشکر میکنم، ایشالله با همدلی مردم و مسئولین، میمه به جایگاه اصلیش میرسه.

    (6)
ارسال نظر


شش − = 2


آخرین خبرها