کد خبر: 72504 | زمان مخابره: ۲۳:۴۳:۳۰ - سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۶ | ۶ نظر | دفعات مشاهده : 513 views | |

جاده ی دوبانده ی جوشقان – میمه مورد بازدید قرار گرفت

photo_2017-11-07_21-08-24

جاده ی دوبانده ی جوشقان – میمه مورد بازدید قرار گرفت

بازدید معاون محترم پارلمانی وزارت راه و شهرسازی جناب آقای دکتر محفوظی و معاون محترم برنامه ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی جناب آقای مهندس امینی در معیت مدیر کل محترم راه و شهرسازی استان اصفهان جناب آقای مهندس غلامی، نماینده محترم مردم شریف نطنز و بخش قمصر جناب آقای دکتر صفاری ، مدیر کل محترم راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان جناب آقای دکتر امانی و هیئت همراه از جاده ی دوبانده جوشقان _میمه، با حضور بخشدار محترم قمصر، خیرین بخش راهسازی ، اعضای شورای اسلامی و شهردار جوشقان قالی.
منبع : جوشقان ، خطه ی پر خاطره
۶ ديدگاه مطلب براي " جاده ی دوبانده ی جوشقان – میمه مورد بازدید قرار گرفت " ارسال شده است.

 1. اهمیت راههای ارتباطی در توسعه می‌گه:

  جاده موسوم به میمه به دهق عمدتا به کمک یک خییر و نیکوکار اهل شهر دهق جهت کاهش مسیر دهق به تهران و مرکز کشور ساخته می شود همانگونه که در شهر قمصر یک خییر و نیکوکار قمصری با تقبل بخش زیادی از اتوبان کاشان به قمصر نقش مهمی در توسعه شهر قمصر داشته اند اما سوال اینجاست که ایا در میان همشهریان فهیم و فرهیخته میمه ای ما در داخل و خارج از میمه و در سطح کشور ایا بزرگ مرد یا مردان دلسوز و نیکو کار و خییری را سراغ نداریم یا فراخوان ننموده ایم که بلوار کمتر از یک کیلومتری از خیابان ایت الله هاشمی و بزرگراه اصفهان -تهران به مظهر قنات جهانی مزداباد میمه را اسفالته و بجایی برساند؟

  (12)
  • ................... می‌گه:

   چرا عزیز
   ما پزش (به ضم پ ) را داریم.ما اگر اینگونه افراد و اینگونه افکار را داشتیم ، در جایی که بعد از انقلاب بیشتر نقاط کشور پیشرفت کرد، ما با وجود موقعیت خاص استراژیکی تا این حد عقب مانده نبودیم.
   مسؤلین استانی و شهرستانی هم دست ما را خوانده اند و هیچ وقعی به منطقه نمی نهند . فکر می کنیم کسی هستیم ولی نمی دانیم که ،برای بخش ما تره هم خرد نمی کنند .

   (8)
 2. نااميد می‌گه:

  داستان میمه مثل داستان برجام است. دولت ساده لوح ما به این دل خوش دارد که آمانو بگوید “ایران حتی فراتر از پیمان برجام به تعهداتش عمل کرده است” در حالی که موقعیتهای خوب هسته ای کشور را از دست داده ایم و طرفهای مذاکره هر طور بخواهند با ایران رفتار می کنند و روز به روز بر ابعاد تحریمها افزوده می شود.ما هم دل خوش به این هستیم که مسؤلین از خوبیهای مردم منطقه و فرهنگی و با سواد بودن مردم صحبت می کنند ولی در عمل همان طرز فکر غلط قبلی را دنبال می کنند و نه خود خدمتی می کنند و نه انگیزه خدمت برای توانمندهای بومی در منطقه ایجاد می کنند.

  (21)
  • امید وار می‌گه:

   دوست عزیز هر گردی گردو نیست
   درست و بجا بودن برجام را تمامی کاندیداهای ریاست جمهوری امسال هم قبول داشته و دارند حال شما می خواهید با چند کیلو اورانیوم غنی شده چه گلی به سر شهرمان بزنید ؟ خدا داند و بس؟
   در این برهه حساس که طبق امار مراکز نظرسنجی خود امریکا ۸۰ درصد از مردم امریکا کشور ایران را دشمن خود می دانند و عربستان و رژیم صهیونیستی و دول مزدور منطقه ای به همراه امریکا به دنبال تشکیل اجماع جهانی و منطقه ای بر علیه کشورمان هستند جای تعجب است که برخی جریانات سیاسی هنوز در حال و هوای انتخابات گذشته در حال تخریب ریس جمهور منتخب دو دور اکثریت ملت شریف ایران و خواسته ها اعتدال گرایانه مردم و دولت منتخب هستند؟
   در زمانه ای که اتحاد ما رمز موفقیت ملت و کشور ماست ندای تخریب و تفرقه افکنی حتی اگر ناخواسته هم باشد چیزی جز اب در اسیاب دشمن ریختن نیست.
   مگر نه اینکه
   خانه ای که در ان اختلاف و دعوا و تفرقه باشد هر دزد و راهزنی را به طمع خواهد انداخت ؟

   (-34)
   • 95 می‌گه:

    تعجب در این است که هرگاه آقایان قافیه را می بازند و احساس اشتباه کاری و بی تدبیری می کنند ،دم از وحدت در مقابل دشمن می زنند ولی وقتی باد به بیرقشان می خورد ، به منتقدین و دلسوزان هر آنچه خود لایق آنند نسبت می دهند . با موضع خصمانه جدیدی که دولت جنایتکار آمریکا در قبال ایران گرفت ،مشخص شد که منتقدین ،بی سواد و یا کاسب و …… نیستند بلکه بالاترین مصداقهای منتسب به منتقدین ،خود نسبت دهندگانند. امروز که تشت رسوایی از بام افتاده است ، مذاکره با آمریکا دیوانگی نیست بلکه از همان روزی که بنیانگذار جمهوری اسلامی اعلام کرد که آمریکا شیطان بزرگ است ،مذاکره با شیطان بزرگ ، دیوانگی بود اما می بایست سر به سنگ سخت برخورد کند تا چگونگی مذاکره با آمریکا برای جماعت خواب آلود ،مشخص شود . بله همیشه امام و رهبری به وحدت دعوت کرده و می کنند . دم از وحدت زدن مال همیشه اسلام و انقلاب است نه مال موقع ضعف و بی تدبیری و عدم تشخیص بموقع و بجا در تصمیم گیری مناسب.
    پس باید عاقل بود نه احساساتی،باید دانست که پذیرفتن قول برچیده شدن تحریمها از طرف دولت جنایتکار آمریکا اشتباه بزرگ جبران ناپذیر بود و بدتر از آن خام شدن افرادی است که از اول انقلاب در مناصب مختلف بوده و هنوز این دشمن غدار را نشناخته اند و خود را پیرو امام می دانند ولی به سخنان گرانبهای آن پیر فرزانه گوش ندادند و باعث خسران بزرگ واز دست دادن صنعت هسته ای کشور شدند که بازگشت به آن مرحله پیشرفت به دلیل نظارتهای محکمی که از سوی آژانس می شود غیر ممکن و یا بسیار دشوار است .

    (110)
   • نااميد می‌گه:

    حالا باید وحدت داشت!!!!!!
    حالا که صورت رئیس جمهور را باید با آن آب و صابونی شست که می خواست مخالفین برجام با آن صورت خود را بشویند ؟بله وحدت همیشه طبق فرمایش امام و مقام معظم رهبری ضرورت دارد نه وقتی در دور اندیشی ناامید شده ایم و سیاست مداری غلطمان زیر پای دشمن لگد مال شده! وحدتی نیاز است که با آن احساس سرافرازی و غرور کنیم نه وحدتی که از روی استیصال و کج فکری و به بن بست سیاسی رسیدن پیشنهاد می دهیم . مردم اگر به سیاستمدارانی مثل سردمداران سیاسی فعلی دل خوش کرده بودند تا بحال اثری از نظام بر جای نمانده بود . چون بارها همین سیاستمداران کج اندیش اراده کردند که انقلاب را از مسیر منحرف کنند اما مردم با شمشیر تیز بینی و زیرکی ،انقلاب را به مسیر اصلی باز گردانده اند. در همه اتفاقات نافرجام بعد از انقلاب رد پای اینگونه طرز فکر را مشاهده کردیم و خط دهنده دشمنان نظام را برخی مسؤلین نظام یافتیم . شما اکر به سرنوشت رؤسای جمهور بعد از جنگ تحمیلی تاکنون نظری بیفکنید می بینید که همگی منفور مردم شدند و هیچکدامشان نتوانستند مقبولیت خود را در بین مردم حفظ کنند . آیا وقت آن نرسیده که از خود بپرسیم چرا؟

    (131)
ارسال نظر


+ شش = 15


آخرین خبرها