کد خبر: 72317 | زمان مخابره: ۷:۲۶:۴۱ - دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ | ۱ نظر | دفعات مشاهده : 485 views | |

‍ گزارش کاروان زائرین اربعین اعزامی از میمه

photo_2017-10-30_06-48-13

گزارش کاروان زائرین اربعین اعزامی از میمه

 

میمه ؛ شهر جوانان حسینی ،خواهران زینبی و پیرغلامان ولایتمدار ، روز گذشته با اشکِ نیاز و التماس دعا ، کاروان اربعینی شهر را بدرقه کرد تا ” کنار قدمهای جابر ” بزرگترین اجتماع انسانی را رقم بزنند و در وانفسای رنگ باختن قدرتهای مادی ، تداوم بخش حماسه ی عظیم عاشورای ۶۱ هجری باشند . دیروز ۶ دستگاه اتوبوس حامل ۱۲۵ مرد و ۶۳ زن زائر کربلای معلی و دیگر عتبات عالیات شدند تا بر اساس پیش بینی های انجام شده امروز دوشنبه عصر ، خاکبوس سید الشهدا در کربلا باشند و پس از دو روز زیارت در کربلا ، چهارشنبه صبح زیارت عون ، طفلان مسلم در شهر مصیب ، زبارت سید محمد ، نماز مغرب و بیتوته در سامرا ، پنجشنبه زیارت امامین کاظمین ، نماز ظهر و سپس حرکت بسمت نجف . زائرین دعای کمیل را در مسجد کوفه و صبح جمعه در مسجد سهله ندبه را نجوا خواهند کرد و پس از زیارت مرقد پر ابهت و افتخار حضرت امیر و شرکت در نماز جمعه نجف اشرف ،خود را برای شرکت در راهپیمایی ۸۰ کیلومتری و سی میلیونی آماده خواهند نمود .. انشاا.. صبح شنبه راهپیمایی شروع خواهد شد . چهار الی پنج روز در برنامه های راهپیمایی و شامگاه قبل و روز اربعین لبیک یا زینب را در کربلا سر خواهند داد.
سرپرستان اتوبوسها بزرگواران ذیل هستند و حاج حسین اسماعیلی به مطایبه نوشته اند که در کابینه ی اربعینی میمه خانم ها هم دارای منصب هستند
اتوبوس شماره ۱- مرتضی احقاقی
اتوبوس شماره ی ۲- همایون مقصودی
اتوبوس شماره ی ۳- حاج حسین اسد
اتوبوس شماره ۴ – مجید حیدریان
اتوبوس شماره ۵- مجید ذاکری
اتوبوس شماره ۶- سرکار خانم صادقی
همچنین پرچم داران کاروان اربعینی میمه عبارتند از :
اصغر زمانی . حسین صانعیان. حسن راعی . حسین ابرام .امیر عباس ذاکری. خانم صادقی
با تشکر از حاج حسین اسماعیلی و گزارش جامع ایشان
۱ ديدگاه مطلب براي " ‍ گزارش کاروان زائرین اربعین اعزامی از میمه " ارسال شده است.

  1. علی دانش پژوه می‌گه:

    با سلام، با اینکه کربلا جاییه که کسی احساس غربت نمی کنه ولی بعد از مدت زمان طولانی که در شهر کربلا تنها بودم، یک روز صبح که رفتم موکب شهر میمه، کلی انرژی و روحیه گرفتم، بخصوص اینکه دیدم مداحی عربی گذاشته بودن پشت میکروفن، گفتم از جناب بیگیان اگر چیزی دارید پخش کنید که زحمت کشیدن چاووشی خوانی ایشون رو پخش کردن، خیلی عالی بود.
    از همه عزیزان قبول باشه

    (1)
ارسال نظر


− چهار = 2


آخرین خبرها