کد خبر: 72287 | زمان مخابره: ۶:۴۴:۳۹ - یکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۶ | ۱ نظر | دفعات مشاهده : 474 views | |

شهرداران شهرهای میمه و لای بید معرفی شدند

tshmi4

شهرداران شهرهای میمه ولایبید معرفی شدند.

مراسم معارفه شهرداران جدید شهرهای میمه و لای بید با حضور فرماندار شهرستان ،معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری، بخشدار میمه و اعضای شورای اسلامی شهر روز شنبه ششم آبان در محل شهرداری برگزار گردید.

فرماندار شهرستان در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت، همه ما باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم و در جهت منویات و رهنمودهای  مقام معظم رهبری(مدظله العالی) حرکت نماییم.

فرماندار در ادامه از مردم بعنوان پشتوانه های اصلی نظام و انقلاب نامبرد و افزود:  مسئولین باید با تمام توان برای خدمت به مردم تلاش نمایند. علیرضا بصیری در ادامه ضمن قدردانی از زحمات و خدمات اعضای شورای اسلامی دوره چهارم و تبریک به اعضای شورای اسلامی دوره پنجم اظهار امیدواری نمود ،منتخبین بتوانند در چهارسال آینده حداکثر تلاش خود را برای توسعه شهر بکار گرفته و از این فرصت طلایی خدمت به مردم که خداوند در اختیار آن ها قرار داده نهایت استفاده را نمایند.

نماینده عالی دولت در شهرستان در ادامه افزود: اعضا شوراهای اسلامی شهر و روستا باید با همدلی ، همزبانی و تعامل از هر گونه اختلاف سلیقه ای که باعث اخلال در روند توسعه ، آبادانی و ارتقاء شهر و روستا میشود خودداری نموده، و مسائل ، مشکلات و فرصت‌ها را به خوبی بشناسد و اولویت‌بندی کند تا با استفاده از اعتبارات و بودجه‌های موجود در راستای برطرف کردن مشکلات گام بردارند چرا که فرصت خدمتگزاری زود به پایان میرسد.

فرماندار یکی از محورهای مهم تحول و توسعه شهری را شهرداری دانست وگفت: انتظار میرود شهرداری ضمن تدوین اهداف و برنامه ریزی مناسب با جدیت و اهتمام و بهره گیری از نیروهای خدوم ، متخصص و تعامل سازنده با مسوولین ،نهادها، سازمان ها و شورای اسلامی شهر در جهت تحقق برنامها  و در حیطه شرح وظایف قانونی به ویژه گسترش نظارت های فنی عمران و آبادانی شهر با رعایت مقررات، خدمات خود را به شهروندان ارائه نماید.

علیرضا بصیری فرماندار در ادامه سخنان خود عملکرد مطلوب آقایان کرمی و مسعودی را زمینه ساز انتخاب مجدد آنان به عنوان شهردار میمه و لای بید دانست و افزود: نتیجه این اعتماد و انتخاب باید خدمت صادقانه و تلاش بیش از پیش به مردم عزیز شود و قطعا در این خصوص مجموعه فرمانداری،بخشداری و ادارات ودستگاههای اجرایی همکاری و حمایت لازم را خواهند نمود.

برنامه ریزی و پیگیری مسائل شهری ،ایجاد اشتغال پایدار و توجه بیش از پیش به مسائل فرهنگی ،استفاده از تجربیات کسب شده و پاسخگویی به مطالبات مردم از نکات مورد تاکید فرماندار در این آیین بود.

لازم به ذکر است طی احکام جداگانه ای از سوی استاندار معزز اصفهان،آقای محسن صدرالدین کرمی مجددا بعنوان شهردار میمه و آقای علی مسعودی بعنوان شهردار لای بید معرفی گردیدند.

منبع : سایت فرمانداری
۱ ديدگاه مطلب براي " شهرداران شهرهای میمه و لای بید معرفی شدند " ارسال شده است.

  1. علی اسماعیلی می‌گه:

    عدم اعتماد به توانمندی و سرمایه ها و نیروی انسانی جوان خلاق در میمه عامل اصلی عدم پیشرفت است.

    (5)
ارسال نظر


شش − 1 =


آخرین خبرها