کد خبر: 72231 | زمان مخابره: ۲۱:۳۵:۱۰ - چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۶ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 216 views | |

میمه ، همچنان خنک ترین نقطه ی استان اصفهان است

هواشناسی-۲-۲۴۰x160

رییس اداره پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان در گفتگو با خبرنگار صاحب‌نیوز، در مورد آخرین وضعیت جوی استان اصفهان اظهار کرد: طی سه روز آینده شرایط جوی پایداری را برای آسمان اصفهان پیش‌بینی می‌کنیم.

حسن خدابخش گفت: بر همین اساس در همین مدت در اکثر مناطق استان آسمان به‌صورت صاف تاکمی ابری و غبار صبحگاهی، گاهی وزش باد و در مناطق غربی گاهی افزایش ابر پیش‌بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه برای صبح‌ها بیشتر مناطق استان غبار صبحگاهی را خواهند داشت، اظهار کرد: در مرکز استان و مناطق صنعتی شرایط غبارآلودگی و کاهش کیفیت هوا را شاهد خواهیم بود.

خدابخش میزان وزش باد را نسبتاً ملایم در این مدت عنوان کرد و افزود: در سه روز آینده ممکن هست دمای هوا به‌صورت جزئی افزایش پیدا کند.

رییس اداره پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان بیشینه دمایی هوای اصفهان برای امروز را ۲۴ درجه سانتی گراد و کمینه دمایی برای فردا را ۱۰ درجه سانتی گراد بیان کرد و گفت: بادرود و چوپانان با ۳۰ درجه سانتی گراد و میمه با سه درجه سانتی گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط استان خواهند بود.

وی در مورد اینکه آیا احتمال ریزش نزولات آسمانی برای اصفهان وجود دارد یا خیر، گفت: به دلیل شرایط پایدار حاکم بر آسمان کشور احتمال بارندگی بسیار ضعیف است، البته در استان اصلاً بارش نخواهیم نداشت.ارسال نظر


+ هفت = 15


آخرین خبرها