کد خبر: 72142 | زمان مخابره: ۶:۴۸:۴۷ - پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 541 views | |

انهدام باند سارقان احشام توسط نیروی انتظامی میمه

images

به گزارش شاهین پرس، فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر از دستگیری اعضای یک باند سه نفره سارقان احشام در بخش میمه این شهرستان و کشف ۳۵۰ رأس دام سرقتی خبر داد و گفت: ماموران فرماندهی انتظامی بخش میمه شهرستان شاهین شهر حین گشت زنی و سرکشی از دامداری های این منطقه به یک دستگاه کامیونت ایسوز و یک سواری پراید مشکوک و آنها را متوقف کردند.

سرهنگ رجبعلی مختاری با اشاره به اینکه کامیونت حامل تعداد ۷۸ راس دام بود افزود: در بررسی های بعمل آمده مشخص شد این افراد احشام را از یک دامداری سرقت کرده و قصد فرار داشتند که دقت و سرعت عمل ماموران مانع از این سرقت شد.

این مقام انتظامی بیان کرد: دام های سرقتی به مالک آنها بازگردانده شد و سه سارق دستگیر شده به سرقت ۳۵۰ راس دام طی هفت مورد سرقت از دامداری های شهرستان شاهین شهر اعتراف کردند.

مختاری اذعان کرد: در این رابطه پرونده تشکیل و هر سه سارق جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر در پایان به مالکان احشام هشدار داد: ضمن خودداری از ورود افراد غریبه تحت عنوان مشتری دام به محل نگهداری احشام، محل نگهداری احشام را به سیستم های مجهز حفاظتی مجهز کرده و در صورت مشاهده وسایل نقلیه یا پرسه زنی افراد مشکوک در اطراف محل نگهداری احشام شماره پلاک خودرو را یادداشت و سریعا موضوع را به پلیس اطلاع داده شود.ارسال نظر


هشت + = 16


آخرین خبرها