کد خبر: 72058 | زمان مخابره: ۷:۰۰:۴۰ - پنج شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ | ۱ نظر | دفعات مشاهده : 364 views | |

صدور مجوز احداث ۲۰ اقامتگاه بومگردی در روستای حسن رباط

download

مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان عنوان کرد:

صدور مجوز احداث ۲۰ اقامتگاه بومگردی در روستای حسن رباط از توابع شهرستان شاهین شهر و میمه

فریدون الله یاری مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان در حاشیه کمیسیون فنی سرمایه گذاری گردشگری از تصویب طرح احداث ۲۰ اقامتگاه بومگردی در روستای حسن رباط از توابع شهرستان شاهین شهر و میمه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان؛ فریدون الله یاری مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان، ظهر امروز ۱۹ مهرماه و در حاشیه کمیسیون فنی سرمایه گذاری گردشگری گفت: طرح ایجاد و احداث ۲۰ اقامتگاه بومگردی در روستای حسب رباط تصویب شد.

او تاکید کرد: پس از ارائه این طرح ها توسط فعالان گردشگری در بخش خصوصی به کمیسیون فنی سرمایه گذاری گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان، با کلیه موارد مطرح شده در طرح ایجاد و احداث ۲۰ اقامتگاه بومگردی و فقط در یک روستا و بصورت یکجا و همزمان موافقت گردید.

روستای هدف گردشگری حسن رباط از توابع شهرستان شاهین شهر و میمه دارای جاذبه های طبیعی و تاریخی فراوانی است که می تواند مقصد بسیار جذابی برای گردشگران باشد. همچنین در این روستای هدف گردشگری بمدت ۳ سال متوالی جشنواره بزرگ گردشگری روستائی تحت عنوان جشنواره انگور روستای حسن رباط برگزار گردیده که این جشنواره با گستردگی زیاد هر ساله پذیرای مقامات استان و کشور و همچنین چندین هزار گردشگر بوده است، به گونه ائی که در ۲۴ شهریور امسال، سومین جشنواره گردشگری این روستا باحضور استاندار اصفهان، مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان و با حضور بیش از ۱۰ هزار گردشگر و دوستدار میراث فرهنگی برگزار گردید.
۱ ديدگاه مطلب براي " صدور مجوز احداث ۲۰ اقامتگاه بومگردی در روستای حسن رباط " ارسال شده است.

  1. همشهری می‌گه:

    تبریک به مردم خوب و باصفا و با همت روستای حسن رباط بخش میمه و تمامی اهالی محترم منطقه میمه

    (0)
ارسال نظر


− 1 = چهار


آخرین خبرها