کد خبر: 69426 | زمان مخابره: ۱۷:۰۷:۱۲ - سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ | ۵ نظر | دفعات مشاهده : 1,079 views | |

کلنگ زنی جاده ی دهق به میمه با حضور استاندار

دهق

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان ؛ دکتر رسول زرگرپور استاندار اصفهان در آئین کلنگ زنی جاده ی دهق به میمه اظهار داشت: پس از بسته شدن پرونده ی انتخابات و این رویداد بزرگ سیاسی استان و کشور ، اولین فعالیت اداری خود را با سفر به شهرهای دهق و علویجه ، جهت بازدید از واحد تولیدی احیا شده و بررسی روند تولید و اشتغال در این منطقه شروع کردم.
استاندار اصفهان با اشاره به حضور خود در گلستان شهدای همیشه جاوید شهر دهق ، اظهار داشت: برای ادای احترام به شهیدان سرافراز این منطقه و خانواده ی معظم آنان و تمامی ایثارگران و مردم تلاشگر این خطه به این منطقه سفر کردم.
دکتر زرگرپور ضمن تقدیر از فعالیت های بی شائبه خیرین در استان و بویژه منطقه ی دهق و علویجه که با تلاشهای خود ، دولت را در ارائه خدمات به بهترین نحو یاری و مساعدت می کنند ، اظهار داشت: خیرین این منطقه علاوه بر کارهای زیربنایی ، فعالیت های خوبی در بحث ایجاد اشتغال و تولید داشته اند و نرخ بیکاری در این منطقه تقریباً صفر است.
استاندار اصفهان ضمن بیان این نکته که احداث جاده ی دهق به میمه به طول ۳۵ کیلومتر از مطالبات ۲ دهه ی گذشته مردم این منطقه بوده تصریح نمود: اعتبار پیش بینی شده جهت احداث این جاده ، ۲۱۰ میلیارد ریال می باشد که بخش عمده ی آن توسط خیرین تأمین گردیده است.
همچنین استاندار اصفهان در مراسم کلنگ زنی مجموعه ی آموزشی دهق اظهار داشت: ایجاد مدارس و واحدهای آموزشی در جمهوری اسلامی ایران از ویژگی خاصی برخوردار است ، زیرا در کاهش آسیب های اجتماعی بسیار مؤثر بوده و در واقع با افتتاح هر مدرسه ، یک بند زندان بسته می شود.
شایان ذکر است استاندار اصفهان در بدو ورود به شهر دهق با حضور در گلستان شهدای همیشه جاوید این شهر ، نسبت به مقام شامخ شهیدان سرافراز ادای احترام نمود.
گفتنی است در سفر استاندار اصفهان به شهر دهق ، علاوه بر بازدید از مجموعه ی کلینیک تخصصی دیالیز امام سجاد که به همت خیرین احداث گردیده است ، از مجموعه ی فرهنگی ، مذهبی در حال ساخت امامزاده تقی بن محسن بن موسی بن جعفر (ع) بازدید بعمل آمد.
همچنین مجموعه ی فرهنگی بسیج خواهران شهر دهق با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال و مجموعه ی پارک کوهستان این شهر با اعتباری بالغ بر ۱۷ میلیارد ریال افتتاح و بهره برداری رسید که در هر دو مجموعه مشارکت خیرین قابل توجه بوده است.
۵ ديدگاه مطلب براي " کلنگ زنی جاده ی دهق به میمه با حضور استاندار " ارسال شده است.

 1. محمد می‌گه:

  به نظر من که باید این جاده له علویجه وصل میشد چرا که در حال حاضر شهر علویجه بسیار پیشرفت چشمگیری داشته و شهر دهق پیشرفت خاثی را در سالهای اخیر نداشته است …

  (0)
 2. احمد می‌گه:

  اقا محمد شما اول برو سواد نوشتن رو یاد بگیر بعد بیا نظر بده.اگه خیریه دهق نبود الان تموم مردم علویجه مرده بودن.

  (40)
  • محمد می‌گه:

   اکلینیک متین علویجه که ساخته بشه دیگه کلینیک دهق خلوت خلوت میشه چون به گفته خود مسوولین دهقی بیش از نصف مراجعینش از علویجه هستند. … من ساکن علویجم و به خاطر کاراومدم به منطقه بالاخره ما واقعیت رو گفتیم … و این طور که پیداست شهر علویجه بهترین مکان زندگی در منطقه است …

   (1)
 3. سلام می‌گه:

  دوستان عزیز به یاری خدا و همت مضاعف خیرین محترم این پروژه مهم در حال اجرا است و انشااله بزودی شاهد افتتاح آن خواهیم بود که نه تنها برای شهرهای میمه و وزوان و دهق وعلویجه بلکه برای کل منطقه غرب اصفهان و استانهای غربی بسیار حیاتی ومهم است

  (0)
ارسال نظر


1 + سه =


آخرین خبرها