کد خبر: 66979 | زمان مخابره: ۱۳:۳۳:۴۵ - یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ | ۳ نظر | دفعات مشاهده : 741 views | |

اولین دوره کلاس مربیگری درجه ۳ والیبال بانوان در بخش میمه

۰۷۳۰۰۹۴۴۴۵۳۶۴۰۹۳۵۱۰۶

هیات والیبال بخش میمه اولین دوره مربیگری درجه ۳ والیبال ویژه بانوان را در  بخش میمه برگزارنمود. این دوره  از مورخه ۷/ ۱۰ /۹۵ لغایت ۱۸ /۱۰/ ۹۵ با برگزاری ۶۰ساعت کلاس تئوری و ۶۰ ساعت کلاس عملی در شهر میمه با شرکت ۲۵ کار آموز به سرانجام رسید.

کلاس های تئوری این دوره شامل ۶۰ساعت تدریس دروس فیزولوژی و آناتومی، طراحی تمرین، مبانی تربیت بدنی ، مبانی آمادگی جسمانی،تغذیه، ایمنی در ورزش، رشد و تکامل حرکتی، روانشناسی ، نقش مربی و تجزیه و تحیل مهارت ها بود که با تدریس اساتید دوره( آقایان دکتر عباس صالحی کیا، رضا رمدان و مهدی کاکلی) در محل کلاس آموزشی هلال احمر میمه برگزار گردید.

همیاری و مساعدت مدیریت و پرسنل محترم جمعیت هلال احمر میمه در این راستا قابل تقدیر و تشکر فراوان است

پس از برگزاری آزمون خوشبختانه تمامی شرکت کنندگان نمرات  لازم جهت  قبولی در دروس تئوری را کسب نموده و جواز حضور در کلاس عملی را یافتند

 

دوره عملی مربیگری والیبال درجه ۳ با تدریس سرکار خانم راحله آرا مدرس رسمی فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران برگزار گردید.

در پایان دوره  و اخذ آزمونهای تئوری و عملی مراسم اختتامیه کلاس با حضور مدرس کلاس، ریس هیات والیبال بخش میمه آقای سید محمود برقعی، نایب ریس محترم هیات والیبال بخش میمه سرکار خانم پروین زمانی و مسوول ورزش و جوانان بخش میمه آقای مهدی کاکلی ، ضمن تقدیر از  مدرس محترم کلاس و تشکر از  شرکت کنندگان و برگزار کنندگان دوره، به شرکت کنندگان در دوره گواهی حضور در کلاس اهدا گردید:

اسامی شرکت کنندگان در کلاس عبارتند از خانم ها:

امیری- نسیم السادات،احمدی- مینا،اسدی بیدشکی-سمیه،اسدی بیدشکی-مینا،باقی- مهرنوش،بزر افشان-مهتاب،برفی نژاد- صبا،برقعی- سیده ندا،بوستانیان- مژگان،بیاتی – نرگس،جباری- مریم،خداکرم-حدیثه،خلجی- رقیه،زمانی فر-مهناز،سراجی- مهدیه،سید مظفری-آذر،شهبازیان-زهرا،صالحین -آیسا،صانعی-مرجان،ضرابیان- سارا،عرب – زهره،غفرانی-فاطمه،نوروزی افشار-معصومه،یعقوبی- فاطمه

شایان ذکر است به کسانی که موفق به کسب نمرات لازم در بخش عملی کلاس شده باشند پس از انجام مراحل مربوطه از طرف فدارسیون والیبال کارت مربیگری درجه ۳ اعطا خواهد شد.

در پایان جا دارد از زحمات و تلاش های  فراوان آقای سید محمود برقعی در راه برگزاری این دوره تشکر بنمایم.

همچنین حضور و حمایت ریاست محترم هیات والیبال شهرستان شهاین شهر و میمه جناب آقای مهندس علی فتحی و نایب ریس ایشان سرکار خانم سورانی که چندین بار نیز در کلاس حضور یافتند قابل تقدیر و تشکر فراوان است.

همکاری و هدایت مجموعه همکاران اداره ورزش و جوانان شهرستان بویژه جناب آقای اعراب و یعقوبی و متقی نیز جای سپاس فراوان دارد.

در پایان ذکر این نکته خالی از لطف نیست که برگزاری دروه های مربیگری در سطح بخش ها، کم نظیر میباشد چرا که  دوره های مربیگری عموما در مراگز استان و شهرستان برگزار میگردد و این دوره که بدنبال  اولین دوره مربیگری  دی آسیا که در سال ۱۳۹۱ برای آقایان در میمه برگزار گردید جزو اولین و معدود دوره های مربیگری است که در یک مرکز بخش برگزار شده است.

 
۳ ديدگاه مطلب براي " اولین دوره کلاس مربیگری درجه ۳ والیبال بانوان در بخش میمه " ارسال شده است.

 1. ادبیات نوین می‌گه:

  کل متن ۲۲ سطر می باشد که در آن ۹ بار از کلمه میمه تحت عناوین بخش میمه و شهر میمه استفاده شده یعنی به طور متوسط در هر ۲٫۴ سطر یک بار از کلمه میمه استفاده شده که زیبنده یک متن شیوا نمی باشد.

  (-5)
  • سرجوخه می‌گه:

   ۶ مرتبه از کلمه میمه استفاده شده !!!!!
   چه اشکالی داره ؟؟؟؟؟؟
   میمه میمه میمه میمه میمه میمه میمه میمه میمه میمه میمه میمه میمه میمه میمه میمه میمه میمه میمه میمه میمه میمه میمه میمه میمه میمه………..

   (4)
 2. من می‌گه:

  تاکور شود هرانکه نتواند دید

  (1)
ارسال نظر


هشت − = 7


آخرین خبرها