کد خبر: 66973 | زمان مخابره: ۸:۲۳:۳۴ - یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 199 views | |

فهرست اعضای هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی

 

download

بنا به گزارش ایرنا، ‌پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با دوازدهمین دوره ریاست جمهوری ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۶ برگزار می شود.
هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در هر استان متشکل از سه نفر از نمایندگان آن استان است که توسط مجمع نمایندگان استان انتخاب می شوند.
در این راستا از استانهای کشور هریک سه نفر معرفی شدند که آنچه می خوانید نگاهی است به ترکیب سیاسی افرادی که به این منظور  معرفی شده اند.

اصفهان
– حجت السلام والمسلمین احمد سالک نماینده مردم اصفهان (اصولگرا)
– حسینعلی حاجی‌ دلیگانی نماینده مردم شاهین و شهر و میمه (اصولگرا)
– اکبر ترکی نماینده مردم فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت ( اصولگرا)

**استان گلستان
– علیرضا ابراهیمی نماینده مردم رامیان و آزادشهر ( اصولگرا)
– قره جه طیار نماینده مردم گنبدکاووس ( اصلاح طلب)
– نورمحمد تربتی نژاد عضو نماینده مردم گرگان ( اصلاح طلب و عضو فراکسیون امید)

**گیلان
– محمدصادق حسنی جوریابی نماینده مردم رشت ( اصلاح طلب و منتخب لیست امید)
– منوچهر جمالی سوسفی نماینده شهرستان رودبار( اصلاح طلب و منتخب لیست امید)
– حجت الاسلام مهدی افتخاری نماینده شهرستان های فومن وشفت(اصلاح طلب و منتخب لیست امید)

** اردبیل
– رضا کریمی نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین ( عضو فراکسیون امید)
– محمد فیضی نماینده اردبیل ، نمین ، نیر و سرعین ( عضو فراکسیون امید)
-ولی ملکی نماینده مشگین شهر (کارگزاران سازندگی ایران اسلامی )

** مازندران
– عزت الله یوسفیان ملا نماینده آمل ( اصولگرا)
– محمد دامادی نماینده شهرستان های ساری و میاندرود (اصلاح طلب )
– شمس الله شریعت نژاد نماینده شهرستان های تنکابن، رامسر، کلاردشت و عباس آباد (اصلاح طلب )
**قزوین
– سیده حمید زرآبادی – نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس(‌اصلاح طلب)
– بهمن طاهرخانی – نماینده مردم تاکستان در مجلس (اصلاح طلب)
– روح الله بابایی صالح – نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی (اصلاح طلب)
** یزد
– محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان ( اصلاح طلب ومنتخب لیست امید)
– محمدرضا صباغیان نماینده مردم مهریز، بافق ، ابرکوه ، خاتم و بهاباد( اصلاح طلب و منتخب لیست امید)
– علی افخمی فتح آباد دبیر اجرایی هیات عالی بر نظارت انتخابات ( اصلاح طلب ومنتخب لیست امید)

** همدان
– حسن بهرام نیا نماینده مردم نهاوند ( اصولگرا)
– محمدعلی پورمختار نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ ( اصولگرا)
– حجت الاسلام احد آزادیخواه نماینده مردم ملایر ( اصولگرا)

** بوشهر
– حجت الاسلام عبدالحمید خدری نماینده مردم شهرستان های بوشهر ، گناوه و دیلم (اصلاح طلب و منتخب لیست امید)
– محمدباقر سعادت نماینده مردم دشتستان (اصلاح طلب و منتخب لیست امید)
– سکینه الماسی نماینده مردم شهرستان های کنگان، دیر، جم و عسلویه( اصلاح طلب و منتخب لیست امید)

** آذربایجان شرقی
– سلمان خدادادی (مستقل )
– قلی الله قلی زاده (اصولگرا )
– رضا علیزاده (اصولگرا)

** کرمانشاه
– حسن سلیمانی نماینده مردم شهرستان های کنگاور، صحنه و هرسین (اصولگرا)
– سید قاسم جاسمی نماینده مردم کرمانشاه (اصولگرا)
– شهاب نادری نماینده مردم پاوه، ثلاث باباجانی، روانسر و جوانرود( اصولگرا)

** مرکزی
– علی اکبر کریمی نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب ( اصولگرا)
– محمدرضا منصوری نماینده مردم ساوه و زرندیه ( منتخب لیست امید)
– علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان (اصولگرا)

** اصفهان
– حجت السلام والمسلمین احمد سالک نماینده مردم اصفهان (اصولگرا)
– حسینعلی حاجی‌ دلیگانی نماینده مردم شاهین و شهر و میمه (اصولگرا)
– اکبر ترکی نماینده مردم فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت ( اصولگرا)

** خراسان رضوی
– حسین مقصودی نماینده مردم سبزوار( اصولگرا)
– محمد دهقانی نقندر نماینده مردم طرقبه(جبهه پایداری)
– حمید گرمابی نماینده مردم نیشابور( اصلاح طلب)

** سیستان و بلوچستان
– محمد نعیم امینی فرد نماینده مردم ایرانشهر ( اصلاح طلب)
– احمد علی کیخا نماینده مردم زابل ( اصلاح طلب)
– محمد باسط درازهی نماینده مردم سراوان (اصلاح طلب)

** کردستان
– حمدالله کرمی نماینده مردم بیجار( اصولگرا)
– منصور مرادی نماینده مردم مریوان و سرواباد (مستقل )
– محمد علی مرادی نماینده مردم قروه و دهگلان (اصلاح طلب)

** کرمان
– علیبرز بختیاری نماینده مردم بافت، رابر و ارزوئیه ( اصلاح طلب)
– احمد انارکی محمدی نماینده مردم رفسنجان و انار( اصلاح طلب)
– یحیی کمالی پور نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد( مستقل)

** زنجان
– احمد بیگدلی نماینده مردم خدابنده ( عضو فراکسیون امید)
– سید مرتضی خاتمی نماینده مردم ماهنشان و ایجرود ( اصولگرا)
– محمد عزیزی نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه ( مستقل )

** فارس
– محمدمهدی برومندی نماینده مردم مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد (اصولگرا)
– محمدرضا رضایی کوچی نماینده مردم جهرم (مستقل)
– فرج الله رجبی نماینده مردم شیراز( اصلاح طلب)

** لرستان
– سید حمید رضا کاظمی نماینده مردم پلدختر ومعمولان (اصولگرا)
– الهیار ملکشاهی نماینده کوهدشت و رومشکان (اصولگرا)
– علی رستمیان نماینده سلسله و دلفان (اصولگرا)

** کهگیلویه و بویراحمد
– غلام محمد زارعی نماینده بویراحمد و دنا ( مستقل و عضو فراکسیون امید)
– عدل هاشمی پور نماینده کهگیلویه، بهمئی،چرام و لنده( اصولگرا)
– غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت ( اصلاح طلب )

** خراسان شمالی
– علی قربانی نماینده بجنورد(اصلاح طلب)
– هادی قوامی نماینده اسفراین ( مستقل)
– عبدالرضا عزیزی نماینده شیروان( اصولگرا)
**البرز
– محمدجواد کولیوند نماینده کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا ( اصولگرا)
– عزیز اکبریان نماینده کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا ( اصولگرا)
– محمود بهمنی نماینده ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان( اصولگرا)
**ایلام
– سلام امینی نماینده ایلام ، چرداول، ایوان ، مهران ، ملکشاهی و سیروان (مستقل)
– جلال میرزائی نماینده ایلام ، چرداول، ایوان ، مهران ، ملکشاهی و سیروان ( اصلاح طلب)
– شادمهر کاظم زاده نماینده دهلران ، آبدانان، دره شهرو بدره ( مستقل)
**خوزستان
– جلیل مختار نماینده آبادان ( مستقل )
– عبداله ثامری نماینده خرمشهر(اصولگرا)
– هدایت اله خادمی نماینده ایذه و باغملک ( مستقل)

** چهارمحال و بختیاری
– خدیجه ربیعی فرادنبه نماینده بروجن ( مستقل)
– علی کاظمی باباحیدری نماینده اردل، فارسان، کوهرنگ و سامان ( اصلاح طلب و عضو فراکسیون امید)
– اردشیر نوریان نماینده شهرکرد، بن و سامان( مستقل منتخب لیست امید)

**هرمزگان
– احمد مرادی نماینده بندرعباس، قشم، حاجی آباد، ابوموسی و بندر خمیر( اصولگرا)
– حسین هاشمی تختی نماینده بندرعباس، قشم،حاجی آباد، ابوموسی و بندر خمیر(اصول گرا)
– سید مصطفی ذوالقدر نماینده میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد(اصلاح طلب)

**سمنان
– احمد همتی نمایند سمنان ، مهدی شهر و سرخه ( اصلاح طلب)
– غلامرضا کاتب نماینده گرمسارو آرادان ( اصلاح طلب)
– سیدحسن حسینی شاهرودی نماینده شاهرود و میامی (اصولگرا)

** قم
– علی لاریجانی نماینده قم (اصولگرا)
– احمد امیر آبادی نماینده قم (اصولگرا)
– حجت الاسلام و المسلمین مجتبی ذوالنوری نماینده قم (اصولگرا)

** به گفته مسئولان استانهای * آذربایجان غربی و* خراسان جنوبی تاکنون اعضای هیات نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا این استانها قطعی اعلام نشده است.
برای پیشبرد سریع برنامه‌های اجتماعی، اقتصادی، عمرانی، بهداشتی،‌فرهنگی، آموزشی و سایر امور رفاهی از طریق همکاری مردم باتوجه به مقتضیات محلی‌ اداره امور هر روستا، بخش، شهر، شهرستان یا استان با نظارت شورایی به‌ نام شورای ‌روستا، بخش، شهر، شهرستان یا استان صورت می‌گیرد و به‌ منظور جلوگیری از تبعیض و ‌جلب همکاری در تهیه برنامه‌های عمرانی و رفاهی استانها و نظارت بر اجرای هماهنگ آن،‌ شورای عالی استانها مرکب از نمایندگان شوراهای استان تشکیل می‌ شود.



ارسال نظر


دو + = 10


آخرین خبرها