کد خبر: 66951 | زمان مخابره: ۱۵:۰۴:۰۱ - شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ | ۴ نظر | دفعات مشاهده : 337 views | |

انتقاد غرویان از شیوه جلیلی برای جذب رای

download-1

استاد حوزه علمیه قم گفت‌: همه زمانی را که دولت در دست احمدی‌نژاد بود، خاطر دارند و دیگر نمی‌خواهند چنین تفکری کشور را اداره کند پس به کسانی مانند جلیلی رأی نخواهند داد.

به گزارش ایلنا، آیت‌الله محسن غرویان درباره رفتارهای سعید جلیلی و مناظره‌های غیرمستقیم او با قالیباف و روحانی گفت: طبیعی است که برخی هنگام انتخابات کسانی که قصد شرکت دارند، یاد مردم می‌افتند و از فقر موجود و وضع معیشت مردم انتقاد می‌کنند تا بخواهند با رفتارهای پوپولیستی رای جمع کنند.

او ادامه داد: این افراطیون اگر نگران کشور هستند، به جای نقد دولت سیاست‌گذاری‌های کلان خود را در اقتصاد مطرح کنند، کارتن‌خواب‌ها و گورخواب‌ها یک مساله جزئی از کل مسائل موجود در کشور است.

این مدرس حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: نگاه این آقایان به اقتصاد جهانی و بین‌المللی بود که باعث شد تحریم‌های سنگین را بر کشور اعمال کنند، انزوایی که ما در جهان به‌دست آوردیم به دلیل وجود همین تفکر بود.

او در ادامه افزود: چرا عده‌ای سعی می‌کنند مقابل برجام بایستند، این سند بر اساس تعامل ما با جهان به ثبت رسید که همین امر باعث شد سایه جنگ و تحریم‌ها از سر ما برداشته شود.

غرویان یادآور شد: با یک نگاه گذار کافی است بررسی کنید در زمان همفکران جلیلی معیشت مردم در چه وضعیتی قرار داشت.

او در پاسخ به این سؤال که آیا جلیلی قصد دارد با این‌گونه رفتار‌ها خود را به اصولگرایان تحمیل کند تا از او به عنوان کاندیدای اصلی حمایت کنند، گفت: اصولگرایان هم خودشان تمایلی به جلیلی ندارند از طرفی هم مردم تفکرات افرادی مانند وی را دیگر تحمل نمی‌کنند. همه زمانی را که دولت در دست احمدی‌نژاد بود، خوب به خاطر دارند و قطعا دیگر نمی‌خواهند چنین تفکری کشور را اداره کند پس به کسانی مانند جلیلی رأی نخواهند داد.
۴ ديدگاه مطلب براي " انتقاد غرویان از شیوه جلیلی برای جذب رای " ارسال شده است.

 1. 95 می‌گه:

  نمی دانم آقای غرویان تا چه حد تعصب بیجا نسبت به رئیس جمهور فعلی و سیاستهای بیًن غلط این دولت در زمینه های تنش زدایی و برجام واقتصاد و اشتغال وبی تدبیریهای فاحش این آقایان دارد که هر چند وقت یکبار افاضاتی می فرمایند.تعجب است که یک عالم دینی تا این حد کوته بین باشد .اینها منتقدین برجام را کاسبان تحریم خواندند ولی امروز بعینه شاهد ناکارآمدی سیاست تنش زدایی این دولت هستیم .شما سخنان اخیر وزیر خارجه آمریکا را بخوانید که چه تندرویهایی را علیه ایران به رئیس جمهور جدید آمریکا توصیه می کند.وقتی آقای ظریف اعلام کرده که فریب جان کری را خورده ،حمایت از این سیاستها توسط آقایانی مثل غروی کمال بی سیاستی است .چرا ایشان بخاطر تعصب غلط جشمش را روی حقایق می بندد .این هم فردی که لقب آیه اللهی را یدک می کشد.شما صحبتهای جواد لاریجانی را در سایت تسنیم مطالعه کنید تا متوجه شویم که در مذاکرات اخیر کشور را تا لبه پرتگاه برده اند و دست کشور را چنان در حنا گذاشته اند که هر لحظه باید خوف ارجاع پرونده ایران به شورای امنیت را داشت و این نه تنها یعنی هیچ که یعنی خسران بی حد و حصر.

  (3)
 2. 96 می‌گه:

  آقای ۹۵به فرض مثال تمام گفته های جنابعالی کاملا درست ما از دولت قبلی چه خیری دیده ایم که نباید واقعیت را گفت واگر کسی واقعیت را بگوید مورد حمله وافراط گرتلقی می شود تمام این بدبختی های فعلی ما نتیجه غلط اعمال دولت قبل هست پس چشم روی واقعیت نبستیم و………………..

  (0)
  • 95 می‌گه:

   جناب ٩۶ بنده مدافع دولت قبل نیستم و مسبب مشکلات کشور تا سال ٩٢را دولت قبل می دانم ولی اگر در دولت قبل اختلاسهایی مثل اختلاس ٣هزار میلیاردی صورت گرفت ،در این دولت یک قلم از صندوق ذخیره فرهنگیان ٨هزار میلیارد و به گفته وزیر اسبق آموزش و پرورش ١٣هزار میلیارد اختلاس صورت گرفته که البته این یک قلم از مفسده های اقتصادی در این دولت است. بحث در برجام است که صنعت هسته ای ایران را در برابر وعده های پوچ آمریکا به باد دادند.وزیر خارجه گفته است که فریب جان کری را خورده و دیگری می گوید ای کاش ما یک طرفه به تعهداتمان در برجام عمل نمی کردیم.اینها یعنی اینکه بخاطر لجبازی و رو کم کنی رقبای سیاسی داخلی ،حاضر شدند أینده و حال کشور را به مخاطره بیندازند.تا کی باید دیگی که برای طرز فکر سیاسی خودمان می جوشد را ببینیم حال هر چه می خواهد در آن باشد.باید روشنگری کرد تا مردم بهتر انتخاب کنند .هیچ دولتی مثل این دولت در بعد از انقلاب چوب حراج به ،سرمایه هاى کشور نزد.نتیجه تنش زدایی دولت را هم دیدیم که حتی به حج که یک فریضه الهی است راهمان نمی دهند.باید از خود سؤال کنیم که نتیجه سه سال و اندی کار این دولت چه بوده است .اقتصاد بهتر شد؟اشتغال بیشتر شد ؟مفاسد اقتصادی در این دولت کمتر شد ؟ارتباط با دیگر کشور ها سهلتر شد ؟به تولیدات داخلی افزوده شد؟ معیشت مردم روانتر شد ؟وضعیت ازدواج و مسکن جوانان پررونقتر شد؟راستگویی به مردم رایجتر شد؟آخر به کدام سؤالها می توان پاسخ مثبت داد و به این دولت دلخوش کرد.به امید روزی که مردم ایران از داشتن یک دولت دلسوز و غمخوار شادمان شوند و در پیشگاه خداوند بابت انتخاب یک رئیس دولت لایق نظام اسلامی ،روسفید باشند.

   (4)
 3. 99 می‌گه:

  بنده خدا پرونده هسته ای کشور توی شورای امنیت بود این دولت بیرونش اورد و از فصل ۷ سازمان ملل که هیچ کشوری از ان تابحال خارج نشده و به معنی اماده برای حمله نظامی به ان کشور می باشد خارج نموند بروید انهایی که شما اینجوری برایشان دل می سوزانید به خاطرشان این دولت را چوب می زنید همان گروههای هستند که کار کشور را به این اوضاع و احوال رسانیدند به قول اخیر مرحوم ایت الله هاشمی کشور توی اون هشت سال قبل اونقدر صدمه دید و خرابی به بار اموده که آوار برداری از این خرابی ها سالهای سال به طول می کشد حالا یقه اون دولتی رو گرفتید که وارث این خرابی هاست اگه واقعا دلتون واسه مردم و مملکت می سوخت اون زمان که اقایان تحریم ها رو کاغذ پاره به مردم معرفی می کردند و در اثر هاله ای از نور پیش بینی قدرت جهانی شدن ایران را طی چند سال اینده نوید می دادند کجا بودید.
  لااقل این دولت در بدترین حالت وضعیت را از انی که تحویل گرفت بدتر نکرد اما بروید و ببینید دولت نهم کشور را از دولت هشتم چگونه تحویل گرفت و چگونه تحویل داد.

  (-4)
ارسال نظر


+ 4 = ده


آخرین خبرها