کد خبر: 66795 | زمان مخابره: ۱۹:۵۷:۰۸ - دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 389 views | |

ایران به خطر بیفتد تحت فرماندهی آیت‌الله خامنه‌ای به جبهه می‌روم

 %d8%ac%d9%84%d8%a7%db%8c%db%8c-%d9%be%d9%88%d8%b1

حمیدرضا جلایی‌پور استاد جامعه‌شناسی و فعال سیاسی اصلاح‌طلب در یادداشتی کوتاه به نامه ۳۰ ایرانی ضدانقلاب به رئیس جمهور جدید آمریکا مبنی بر تشدید تحریم ها علیه کشورمان که در چند رسانه‌ آمریکایی و چند سایت فارسی‌زبان ضد انقلاب منتشر شده است، واکنش نشان داد و نوشت:

«نامه‌ رقت‌انگیز و پرگافِ سی نفر به ترامپ در چند رسانه‌ راست افراطی آمریکا و چند سایت فارسی‌زبان منتشر شد، اما هنوز ندیده‌ام پاسخ و واکنش‌های متنوع و وسیعِ هزاران ایرانی به آن در شبکه‌های اجتماعی (که اهمیت خبری و سیاسی ـ‌ اجتماعی بسیار بیشتری از اصل انتشار آن نامه‌ی کم‌وزن دارد) در رسانه‌های انگلیسی و فارسی بازتاب مناسبی پیدا کرده باشد. امید که روزنامه‌نگاران رسانه‌های تاثیرگذارِ انگلیسی و فارسی در شکار و بازتاب خبرِ محکومیتِ گسترده‌ و خودجوش این نامه توسط هزاران ایرانی سرعت بیشتری داشته باشند.

من اصلاح‌طلبم و دموکراسی را راه نجات ایران می‌دانم و در این مسیر از هر نوع فعالیت مدنی و قانونی و زندان رفتن هم دریغ نمی‌کنم. ولی اگر کشور ایران و جان و امنیت ایرانیان به خطر بیفتد، به عنوان تنها مردی که از یک خانواده شهید باقی مانده زیر فرماندهی آیت‌الله خامنه‌ای به جبهه می‌روم.ارسال نظر


+ یک = 10


آخرین خبرها