کد خبر: 66769 | زمان مخابره: ۱۷:۰۸:۲۵ - یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ | ۱۰ نظر | دفعات مشاهده : 690 views | |

حاجی‌دلیگانی: فایل صوتی، صحت گزارش قدوسی را تأیید می‌کند

۲۰۱۵-۰۶-۱۴_۲۳۳۵۲۷

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به جلسه تعدادی از نمایندگان برای استماع فایل صوتی نشست کمیسیون امنیت ملی با وزیر امور خارجه گفت: استماع فایل صوتی جلسه کمیسیون امنیت ملی با وزیر امور خارجه گزارش جواد کریمی‌قدوسی در خصوص این نشست را تائید کرد.

وی افزود: آنچه در گزارش این عضو کمیسیون امنیت ملی در خصوص جلسه کمیسیون امنیت ملی با محمدجواد ظریف مبنی بر اعتراف وی به اشتباهاش در مذاکرات هسته‌ای آمده بود پس از استماع فایل صوتی تائید شد.

نماینده مردم شاهین‌شهر اظهار داشت: مشروح مذاکرات صورت گرفته در جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با وزیر امور خارجه و صحبت‌های آقای ظریف در این نشست به صورت متن مکتوب درآمده تا به امضای نمایندگانی که در جلسه امروز حاضر بودند، برسد.

حاجی‌دلیگانی در پایان خاطرنشان کرد: علاوه بر بنده محمدعلی پورمختار، جواد کریمی‌قدوسی، عباس گودرزی، مصطفی کواکبیان، حسینی‌کیا و ابوالفضل ابوترابی در این جلسه حضور داشتند.
۱۰ ديدگاه مطلب براي " حاجی‌دلیگانی: فایل صوتی، صحت گزارش قدوسی را تأیید می‌کند " ارسال شده است.

 1. 95 می‌گه:

  طرح این مسئله با موضوع کامنت نامربوط است ولی چون خبر جدید است و در این سایت هنوز اعلام نگردیده خواستم به عرض مخاطبین محترم برسانم که امروز پنجم دیماه جبهه فرا جناحی جدیدی با نام “جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی”اعلام موجودیت کرده و تاکنون شخصیتهای زیادی حمایت خود را از تشکیل این جبهه ابراز داشته اند .این جبهه از همه جناحهای معتقد به نظام دعوت به همکاری کرده و هدف خود را مبارزه با فساد و انعکاس صدای مردم است.
  خبرهای تکمیلی را می توانید از سایت تسنیم نیوز ملاحظه بفرمایید.

  (1)
 2. صادق می‌گه:

  ?واکنش وزارت امور خارجه به اقدام خلاف قانون کریمی قدوسی

  ?هر عقل سلیمی می‌داند که نباید صحبت‌های خصوصی وزیر خارجه را که در جمع محدودی از نمایندگان معتمد مجلس بیان شده و برای نمایندگان مردم از بایدها و نبایدهای بیان مواضع و نحوه موضعگیری در کشور صحبت می‌کند، افشا کرد.

  ?انتشار این سخنان گرا دادن و اطلاع رسانی به آمریکا از تاکتیک‌های مذاکراتی کشور است و می‌تواند موضع مذاکراتی جمهوری اسلامی را در مقابل حرکت‌های آتی آمریکا تضعیف نماید و بدیهی است که گناه آن بر عهده آقای کریمی قدوسی است./ایسنا

  (-1)
  • 95 می‌گه:

   افشای این سخنان گرا به دشمن دادن نیست. گرا به دشمن این است که اطلاعات هسته ای کشور توسط بعضی نمایندگان دور ششم مجلس مثل شیرزاد در اختیار دشمن قرار گیرد. گرا دادن این است که رئیس جمهور کشور در اوج مذاکرات با دشمنان خزانه مملکت را خالی معرفی تا بر سر توافق هسته ای آن بیاورند که امروز آورده اند.مردم باید بدانند که مسئولین فعلی کشور چه بلایی بر سر صنعت هسته ای و اشتغال و اقتصاد آورده اند.اگر مردم ولی نعمت هستند که هستند باید مسئولین بی لیاقت را از افراد لایق تشخیص دهند تا در انتخاب آینده کلاه گشادی که در سال ٩٢ بر سرشان رفت دگر بار نرود.همه وظیفه داریم سستیها و احیانا خیانتهایی که در حق مردم شده را منعکس تا چشممان را باز کنیم و نگذاریم تعدادی سرمایه دار بی درد بیت المال و آبروی مردم لگد مال کن ، را مجدد بر نگزینیم و با دقت فردی را برای ریاست جمهوری انتخاب کنیم که میل و توان مبارزه با ویژه خواری داشته باشد نه اینکه مانند موم در دستان مرفهین ناجوانمرد باشد .ما مردم باید اعتراض خود را پای صندوق رای اردیبهشت ماه با حضور حداکثری به دولت مردان حداقل بی تفاوت به بیت المال نشان دهیم و ثابت کنیم که دولتی که مردم را فقط برای رای دادن می خواهد لایق ریاست کردن بر مردم آبرودار ایران نیست .لذا همه مسئولیم و اگر مجددا فرد ناتوانی رئیس جمهور مان شد ،فقط باید خودمان را ملامت کنیم نه منتخب را.ما مردم خیلی از دولتهای ضعیف بعد انقلاب و به ویژه دولت ضعیف و بی تدبیر فعلی لطمه خوردیم .تا کی قرار است با انتخاب بد خود هزینه بدهیم .چرا تحت تاثیر عوام فریبی تبلیغاتی مستاصل می شویم و قدرت انتخاب از ما گرفته می شود.

   (3)
  • صادق می‌گه:

   ? بیانیه کمیسیون امنیت ملی: اقدام کریمی قدوسی گناهی نابخشودنی و خدمت به دشمنان انقلاب اسلامی است??

   http://sahandnameh.ir/?p=19364

   (-2)
 3. همشهری می‌گه:

  بروجردی رییس کمیسیون امنیت ملی این سخنان را تکذیب کرد،،،،،حاجی و همدستانش در مجلس بدنبال تفرقه وجنجال در مجلس هستند،،،،،،حاجی بهتره خودشو اصلاح کنه

  (0)
 4. بچه محل همشهری می‌گه:

  سلام همشهری
  گیریم که حاجی دنبال تفرقه باشه یه ادعایی کرده اند پس اگه بروجردی راست میگه چرا صوت ظریف را پخش نمیکنن
  آقای حاجی و دوستانشون از ظریف تقدیر کردند . همشهری خوب اخبار را دنبال نمیکنی ها
  به همه هم ثابت شده حاجی با کسی رودربایستی نداره حرفشم میزنه و اعتباری شده برای استان ، نگی نه که تو عدالتت شک میکنم

  (2)
 5. محمدرضا می‌گه:

  حالا درست یا غلط به این چه مشکلی را از مشکلات مردم ازان حل می کند؟چه مشکلی را از بخش میمه حل می کند؟گیریم که درست باشد چه مشکلی از مشکلات معیشتی مردم حل می شود جناب آقای حاجی سیاسی کاری و نون قرض دادن به دلواپس ها بسه…به فکر مردم باشید و دغدغه های مقام معظم رهبری در زمینه ی اقتصاد مقاومتی را دنبال کنید برادر!!نه اینکه میلیون ها حقوق و مزایای نمایندگی را بگیرید و در مجلس برای شادی عده ای مریض مغرض و تنگ نظر دلواپس عربده بکشید.

  (-2)
 6. 95 می‌گه:

  شما سخنان دیروز رئیس جمهور به مناسبت نهم دی را شنیدید.ایشان در این سخنرانی به اختلاس ٣هزار میلیاردی و به قضیه بابک زنجانی اشاره کردند و مطالبات خود در این قضیه را مطرح کردند .
  حال سؤال این است که اولا ٣هزار میلیارد دلار بود در صورتی که در دولت شما یک قلم در صندوق ذخیره فرهنگیان ٨هزار میلیارد دلار و به گفته یکی از وزرای پیشین اموزش و پرورش ١٢هزار میلیارد دلار اختلاس شده ،البته این غیر از اختلاسهای مدیران عامل بانکها و غیر از دریافت حقوقها و وامهای نجومی توسط کارگزاران دولت فعلی است.پس این چه حرف بی ربطی است که شما می زنید؟در اختلاس ٣هزار میلیاردی یک نفر اعدام شد و بابک زنجانی هم به اعدام محکوم شده در حالیکه به گفته معاون قوه قضائیه ، دولت تا کنون هیچ گزارشی از برخورد با این متخلفین ارائه نداده و طبق گفته برخی نمایندگان مجلس، بعضی که برکنار شده اند در پستی همتراز و بالاتر از پست قبلی منصوب شده اند.رئیس جمهور و اطرافیان گمان می کنند مردم خیانتهای مسئولین قبل و فعل را فراموش می کنند که اینگونه سخن می گویند.همه بزرگان و مسئولین باید از عزت و عظمت و آبروداری مردم خجالت بکشند ودروغ و حقه بازی به خورد مردم ندهند که مردم پایه گذار و حافظ این نظامند و اگر به برخی از مسئولین نظام بود که تا بحال بارها افرادی مثل داعش و حامیان داخلیش که فتنه ٨٨ را طرح و اجرا کردند ،چیزی از نظام اسلامی باقی نمانده بود.

  (3)
 7. مهدی می‌گه:

  تو ضد انقلاب هستی ۹۵ . رهبر معظم انقلاب هیچگاه ریئس جمهور را تضعیف نمی کنند. شما عقیده خودت را بنویس از طرف جمع نظر نده. بقیه حرفهات در حد پاسخ
  گویی نیست .خودت رو خسته نکن .

  (-1)
ارسال نظر


5 + چهار =


آخرین خبرها