کد خبر: 66643 | زمان مخابره: ۷:۲۱:۰۱ - چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ | ۱ نظر | دفعات مشاهده : 645 views | |

مسکن مهر میمه ، جاده ی ازان و ونداده مورد توجه آقای حاجی

scan0013

حماسه سازان؛ ۲۵ شهریور ۹۵ و در حاشیه بازدید وزیر راه و شهرسازی از شرکت هواپیماسازی ایران، موسوم به هسا که به دعوت نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی انجام شد، آقای حاجی در نامه ای ضمن اشاره به وجود بیشترین راه های استان اصفهان در حوزه انتخابیه خود، از دکتر آخوندی خواست دستور تأمین اعتبار برای رفع نقاط حادثه خیز این مسیرها را صادر کند.

 وزیر راه و شهرسازی نیز در هامش این نامه خطاب به مهندس کشاورزیان، معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ضمن تأکید بر اهمیت محور های ذکر شده و فعال بودن آنها، دستور تأمین اعتبار به طور نقد و اسناد را صادر کرد.

این نامه در تاریخ ۵ مهر ۹۵ و از طریق دفتر امور مجلس وزارت راه و شهر سازی و در تاریخ ۱۱ آبان ۹۵ از طریق معاون حقوقی وزیر راه و شهر سازی به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ارجاع شد.
۱ ديدگاه مطلب براي " مسکن مهر میمه ، جاده ی ازان و ونداده مورد توجه آقای حاجی " ارسال شده است.

  1. شاهد130 می‌گه:

    واقعا واسه مسکن مهر پل زیر گذر نیازه چون جاده اصلی هم خطر داره و هم مجبور میشن برن تو پیچ های پمپ گاز تاب بخورن اونوقتم بعد از کلی تاب خوردنو دنبال راه خونشون گشت وقتشونم تلف میشه اگر مسولینم به این کار توجه کنن بد نیست……….راستی از کیان میمه خبری نیست که میگفت اقای حاجی بودجه نیاوردن میمه بفرما اینم سند

    (3)
ارسال نظر


نُه − 7 =


آخرین خبرها