کد خبر: 29550 | زمان مخابره: ۵:۴۷:۵۴ - چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۲ | ۳۴ نظر | دفعات مشاهده : 3,219 views | |

زندگینامه ی استاد حسینی نژاد از سایت شهرداری وزوان

حسینی نژاد

با درود و سلام بر ملت بزرگ ایران، مردم فهیم بخش میمه و همشهریان عزیز وزوانی

از من حقیر خواسته شد شرح حالی از خود نوشته و تقدیم کنم. که خلاصه ی آن به شرح زیر است:

اینجانب سید احمد حسینی نژاد فرزند سیدکریم ساکن شهر وزوان تولدم در روز سوم تیر ماه 1318 در مرحله ترچال چاه وزوان بوده است.

از سال 1324 تا 1326 به مکتب ملا گل محمد(آخوند ملا غولوم) رفته خواندن قرآن را فراگرفتم.

از 1326 که دبستان هدایت وزوان آغاز به کار کرد جزء اولین دسته دانش آموزان آن به دبستان هدایت رفته تحت تعلیم شعر روان فروغی تا کلاس پنجم را در سه سال خواندم و چون کلاس ششم در وزوان ممکن نشد از کلاس ششم دبستان به دبستان جمشید میمه رفته، پس از اتمام ابتدایی، جزء اولین دور شاگردان دبیرستان جمشید میمه تحت زعامت شعر روان واعظ تا پایان دوره سه ساله دبیرستان سیکل اول به میمه رفتم . و سپس به دانشسرای مقدماتی کاشان و سپس اصفهان و اتمام دوره دانشسرای مقدماتی به خدمت مقدس آموزگاری مشغول شدم. از 2 مهر ماه 1337 و بدو استخدام اول در دبستان هدایت وزوان مشغول، پس از مدت کوتاهی افتتاح دبستان نوبنیاد از آن و اندک مدتی بعد افتتاح دبستان نو بنیاد حسن رباط به من واگذار گردید.

تا سال 1344 که در دانشکده ادبیات دانشگاه تهران و سپس دانشکده ادبیات دانشگاه اصفهان پذیرفته شدم در دانشکده ادبیات اصفهان مشغول تحصیل در رشته ادبیات فارسی شدم. در سال 1348 با اخذ مدرک لیسانس بلافاصله به وزوان برگشتم و مشغول تدریس ادبیات فارسی شدم. در دبیرستان های وزوان و میمه به تدریس ادبیات فارسی و عربی مشغول بودم سپس ریاست دبیرستان وزوان و پس از آن ریاست دبیرستان میمه به عهده بنده گذاشته شد که با کمال علاقه مندی سپری کردم. در سال 1355 از ریاست استعفا نمودم و در انتخابات انجمن شهر وزوان شرکت نمودم و رای اول را آوردم. عضو انجمن شهر وزوان بودم تا انقلاب اسلامی که آن سازمان به هم خورد و من هم در سال 1362 بازنشسته شدم.

همزمان با کار آموزش و پرورش و تدریس در کارهای اجتماعی همچون همکاری و معاضدت در تاسیس درمانگاه وزوان (بهداری) همکاری در تاسیس شهرداری سال 1346، اخذ تاسیس دبیرستان وزوان در سال 1347 و سپس کوشش در ساختمان دبیرستان که منجر به ساختن دبیرستان کورش کبیر (22بهمن فعلی) گردید. فعالیت اقتصادی برای گذراندن زندگی را از بدو نوجوانی آغاز کردم. ابتدا در گسترش دارهای قالی بافی با پدرم همکاری مجدانه داشتم و تاتوسعه 20 دستگاه قالی بافی او را یاری دادم. پس از ازدواج و مستقل شدن، به توسعه پرورش جوجه و سپس تاسیس مرغداری پرداختم و چند سالی اوقات فراغت از تدریس به مرغداری و این کار می گذشت.

پس از بازنشستگی به دنبال تاسیس کار تولیدی و اخذ مجوز آن رفتم که از اداره صنایع استان مجوز احداث یک واحد بافندگی پارچه گرفتم. و چند سالی اوقات من به این کار گذشت. و با گذشت روزگار و فراز و نشیب آن تبدیل به سنگبری نمودم که هم اکنون دایر است و مایه اشتغال چند نفر می باشد.

معرفی خانواده: پدر من سید کریم از سادات وزوان بوده و خدارو شکر بسیار خوشنام و مورد اعتماد مردم، مردی خیر اهل عمران اماکن متبرکه (سید صالحه خاتون را تعمیر نمود)، در ساختن مدرسه هدایت نقش مهمی داشت، مادرم از طایفه خانعلی ها بود و در تدبیر منزل کدبانویی شایسته بود. همسرم از خاندان هدایتی بانویی است زحمتکش و فداکار؛ برای من یار و مددکاری لایق و برای فرزندانم مادری است از خود گذشته. من مدیون و مرحون زحمات وی هستم. فرزندانم دو پسر و سه دختر همگی برای من عزیزتر از جانم هستند. خدارو شکر عصاره ویژگی معلمی را در شیره جان آن ها ریختم و همان تربیت پدرانه و معلمانه آن ها را به راه مستقیم وا داشت و همگی در امر تحصیل و اخلاق موفق بوده و هستند. دو پسرم دکترای کامپیوتر هستند و دو دخترم پزشک که یکی فوق تخصص ریه اطفال است و عضو هیات علمی دانشگاه تهران و بیمارستان حضرت علی اصغر تهران است. و آن یکی دخترم پزشکی عمومی مجرب و صادق و مورد اعتماد بیماران خود در شهر بهارستان اصفهان است.

دختر دیگرم پرستار دلسوز بیمارستان قلب اصفهان و مسئول بخش سی سی یوی بیمارستان چمران است.

خوشبختانه نوه هایم نیز تحت همین تربیت و اخلاق بوده اند و محبوبند.

مرا در بخش میمه اکثر افراد بالای 40 سال می شناسند و خدارو شکر معلمی خوشنام بودم، اکنون هم پس از 30 سال اقامت در اصفهان بنا به دلبستگی به زادگاه در پایان عمر با احداث باغ کوچک و خانه ای محقر در وزوان و اقامت در آن به پرورش درختان میوه و کشت سبزی های خوردنی سرگرم که با لطف الهی در مصرف میوه و سبزی متناسب خانواده خود کفا هستم.

اکنون با اقامت در وزوان فرصتی پیش آمد تا به معنویت مورد علاقه ام (شعر و ادب فارسی و گویش وزوانی) بپردازم و با همکاری و یاری برخی انسان های فرهیخته و علاقه مند به شعر و فرهنگ ایران زمین جلسات شعری داریم که متناوب در وزوان و میمه و ازان برگزار می گردد. همچنین دوستانی در اصفهان دارم که همه از من دانا تر و اهل فرهنگ و شعر هستند که روزهای پنج شنبه هر هفته در انجمن ادبی فردوسی اصفهان در خدمتشان هستم و افتخار جاروکشی و خدمتگزاری در آن انجمن را دارم. در این فرصت بدست آمده اگر خدا یاری کند مایلم یادداشت های 50 ساله خود را که مجموعه ای از آداب و رسوم و گویش مردم وزوان است تکمیل و چاپ کنم. همچنین اقدام به چاپ دفتر شعر خود که تاکنون بیش از 3000 بیت شعر می باشد.

در پایان به همشهریها و هم بخشی های عزیز سفارش می کنم بر دلبستگی و علاقه خود به زادگاه که جزئی از میهن عزیز (ایران بزرگ) می باشد بیافزایند و در آبادانی و پاک نگه داشتن طبیعت آن کوشا باشند.

خدا یار ایران و ایرانی باد

سید احمد حسینی نژاد- وزوان- باغ سلامت
۳۴ ديدگاه مطلب براي " زندگینامه ی استاد حسینی نژاد از سایت شهرداری وزوان " ارسال شده است.

 1. حق گو می‌گه:

  کوچک سازی میمه در دستور کار برخی از مسئولین است . سایت شبکه بهداشت و درمان عنوان امام جمعه را به دلخواه و با تاخر نام میمه می نویسد. سایت رسمی دولتی شخصی دکتر روستا نیست. از آقای بخشدار بخواهید پیگیری کنند. به مطلب سایت شبکه بهداشت توجه فرمایید :
  دیدار سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین شهر و میمه با امام جمعه شهرهای وزوان و میمه چاپ
  DSC01803روز پنجشنبه مورخ 26/10/92 دکتر روستا سرپرست شبکه به اتفاق آقای موسویان مدیر داخلی بیمارستان حضرت محمد(ص) میمه در محل دفتر نماینده محترم ولی فقیه در شهر میمه با جناب آقای حجت الاسلام و المسلمین زمانی دیدار و گفتگو کرد.

  در این دیدار دکتر روستا ضمن تبریک انتصاب ایشان بعنوان امام جمعه شهرهای وزوان و میمه از زحمات و تلاشهای جناب آقای حجت الاسلام خلیلی امام جمعه سابق این شهرها قدردانی نمود.

  (0)
 2. میمه ای می‌گه:

  درود بر استاد عزیز آقای حسینی نژاد
  .همواره پایدار باشید استاد عزیز یاد کلاسهای دبیرستان جمشید سابق میمه به خیر . ابهت خاصی داشتید . سالها سایه شما بر سر نسلی که نمک می خورد و نمکدان می شکند مستدام باشد.

  (0)
 3. محسن نقیان می‌گه:

  با سلام خدمت جناب آقای حسینی نژاد وهمه فرهنگیان فهیم بازنشسته شهر وزوان.ما به همه شما افتخار میکنیم.وبر خود میبالیم که شهر وزوان دارای چنین استعدادهایی بوده وهست.هرچند عده ای به جای نقد سازنده به دنبال تخریب عزیزان وزوانی هستند.واین نشان دهنده ذهن کوچک وعقل ناقص آنها است که به جای نقدسازنده همراه با راهکار موثر ومنطقی،تخریب میکنند.ودر همین صبح میمه هر جا که نام وزوان می آید بدون هیچ ربطی برادر ارزشمند ومدیر کاردان ولایق جناب آقای دکتر روستا راتخریب میکنند.خداوند همگان را هدایت واز جهل وگمراهی وکج فهمی نجات دهد.

  (1)
  • دوست می‌گه:

   آقای نقیان تعصب را کنار بگذارید. بروید در بین مسئولان شهرستان بررسی کنید . دکتر روستا از نظر مدیریتی خیلی ضعیف عمل کرده است . والله کاری به وزوانی بودنش نداریم . این مدیران در سطح شهرستان به همه میمه ای ها ضربه می زنند. در شاهین شهر ایشان را از بخش میمه می دانند . مدیریتهای بخش با عملکردهای غلط زیر سوال می رود . چرا امثال استاد حسینی نژاد و هدایتی ها و اعظمی ها و جمشیدیان ها قابل احترامند؟

   (0)
   • محسن نقیان می‌گه:

    باسلام.
    مسئله تعصب نیست برادر.عرض کردم نقد سازنده همراه با راهکار.تخریب درست نیست.ویک سوال از جنابعالی؟آیادرشهرستان وبخش سایر مسئولین قابل نقد نیستند؟آیا انها کار خود را به نحو احسن انجام داده اند؟آیا مدیریت قبلی شهرستان در حوزه بهداشت هیچ مشکلی نداشت؟فقط وفقط عیب جویی کردن ویک مسئول را به باد انتقاد گرفتن آن هم مسئولی که بین مردم حضور مستمر دارد کار صحیحی نیست.زمانی که خود آقای شیبانی مسئول بود یکبار حاضر نشد در جمع عمومی وزوان به سوالات جواب دهد.درست بود ایشان را تخریب کنیم؟نه.ودر خصوص آقایان حسینی نژاد وهدایتی وسایر دوستان نیز باید به عرض برسانم که این عزیزان مسئولیتی در حال حاضر ندارند که بخواهید با آنها مانند دیگران برخورد کنید.هرچند اگر در زمان تصدی مدیریت دبیرستان میمه توسط آقای حسینی نژادصبح میمه ای وجود داشت.ایشان را نیز بی بهره نمی گذاشت وحجم عظیم تخریب ها وجو سازی ها را برعلیه ایشان را باعنوان نقد ترتیب میداد.(قابل توجه آقای شیبانی)
    ——————————
    با سلام ، آقای نقیان عزیز اولا که رفتار شیبانی هم باید در بوته ی نقد قرار بگیرد و الگو نیست که چون او پاسخگو نبوده دیگران هم نباشند . ثانیا در قریب به اتفاق نمازهای جمعه ی وزوان و جلسات متعدد با شورای محترم شهر وزوان و شورای محترم کشاورزی بعنوان نمایندگان مردم تعامل و همفکری داشتیم .روسای وقت شورا آقایان بیابانی و خانعلی در جریان پیگیری امور شهر وزوان توسط اینجانب هستند اگرچه بدون تردید کارهای من در قیاس با محبتهای مردم ناچیز است و اصولا ارتباط محبت آمیز مردم شریف شهر وزوان از باب لطف و محبت با من بگونه ای نبود که سوالاتی داشته باشند و بدون پاسخ مانده باشد . در عین حال نقد مدیران در جمع محدودی از دوستان وزوانی من مورد اشکال واقع شده است و گرنه صبح میمه همیشه مدافع مردم بوده و تلخی برخورد صادقانه را بر شیرینی کاذب برخورد منافقانه ترجیح داده است .

    (0)
 4. وزوانی مقیم تهران می‌گه:

  با سلام و درود به آقای حسینی نژاد
  اینجانب از انسانهای فهیم و شایسته وزوان بر خود می بالم و استدعا دارم سایر افراد مانند آقای حسینی نژاد بصورت برنامه هفتگی در پایگاه اطلاع رسانی شهر وزوان معرفی شوند تا نسل جدید با پیشینیان شهر وزوان بیشتر آشنا شوند و بدانند که هویت یک شهر به هویت افراد آن شهر بستگی دارد و از شهرداری وزوان نیز میخواهم برنامه تقدیر و تشکر از کلیه کسانیکه به نحوی در خدمت مردم و جامعه بودند مورد تفقد قرار گیرند.

  (0)
 5. میمه ای می‌گه:

  وجودتان پایدار و قلبتان پر نور باد.

  (0)
 6. محمد تقی معینیان می‌گه:

  استاد عزیز وبزرگوار آقای حسینی نژاد از نوادر شهر وزوان ومنطقه میمه هستند .استادی که دهها سال است نورش ذلت زدای جهل وبی خبری در منطقه است استادی مومن.مبارز.انقلابی .باسواد واز همه مهمتر شجاع هنوز سخنان روشنگرانه وانقلابی سالهای 56 و55 وی در اوج استبداد واختناق حکومت ستم شاهی در گوشم نجوا دارد در روزگاری که به بهانه تقیه اکثر افراد آگاه وعالم سکوتی مرگبار اختیار کرده بودند یا از حکومت جبار طاغوت حمایت می کردند تنها دبیر شجاع وانقلابی منطقه این سید بزرگوار بود که با شجاعت در کلا سهای درس خود روشنگری میکرد وبه انتقاد شدید از عملکرد حکومت استبداد و فسق وفجور پهلوی می پرداخت خداوند عمر این استاد فرزانه را طولانی وبابرکت نماید

  (0)
 7. احمدرضا ایراندوست می‌گه:

  برای استاد سید احمد حسین نژاد که بر گردن بسیاری از متو لدین دهه های سی و چهل و پنجاه حق دارند ارزوی سلامتی همراه با طول عمر را دارم .استاد حسین نژاد علاقه خاصی به استاد شهیدی دارند .

  (0)
 8. علي ازوزوان می‌گه:

  عبادت جز خدمت خلق نيست تمامي فرهنگيان وفرهيختگان بخش ميمه وشهر وزوان مديون خدمات خالصانه استاد حسيني نژاد هستند وهيچگاه خدمات انساندوستانه استاد فراموش نخواهد شد هركجا باشيد سالم درسايه پروردگار موفق وپيروز وسرافراز باشيد

  (0)
 9. کیان میمه ای می‌گه:

  با سلام جناب اقای استاد حسین نزاد خسته نباشید در شهرک صنعتی نگین نیز الگو میباشید . از جمله دوستدار شما اقای حسین کریمیان میباشد

  (0)
 10. دانش آموخته شما می‌گه:

  سلام استاد

  خوشحال شدم از جنابعالی امروز خبری گرفتم. دلم می‌خواست حضوراً خدمت برسم و عرض ادب کنم، همیشه لطف شما و خدمات شما به فرهنگ و آموزش منطقه در خاطر دانش آموزان و اهالی قدر شناس بوده و خواهد بود.سلامتی‌ شما و خانواده محترمتان آرزوی قلبی ماست.از دور دست شما را میبوسم. محمد رضا عسکری

  (0)
 11. محمد می‌گه:

  بعنوان یک وزوانی تایید می کنم که آقای شیبانی در جستجوی خوبیهاست . هر جایی شخص قابل افتخاری بوده در صبح میمه معرفی شده است . واقعا انسان حنیف و حق گرایی است . بدون تعصب به اخبار بخش می پردازد. انصاف نیست که بعضی از همشهریان ما ناسپاسی کنند. برای ریاست و ثروت بادآورده ی بعضی ها جهنم نخرید برای خودتان .

  (0)
 12. خواهر زاده شما می‌گه:

  با سلام خدمت دایی بزرگوارم

  امیدوارم که در پناه حق سلامت باشید که در همه جا مایه افتخار و مباهات ما هستید.

  (0)
 13. یکی از نوادگان خواهرتان می‌گه:

  با سلام وخسته نباشید خدمت دایی عزیزم

  افتخار می کنم که مادرم دارای چنین دایی هایی می باشد امیدوارم که در پناه خدا موفق باشید

  (0)
 14. شاگردقدیم وهمکاربازنشسته امروز می‌گه:

  سلام خالصانه خدمت استادارجمندجناب اقای حسینی نزاد زحمات دلسوزانه شمارادردهه پنجاه هرگزفراموش نمی کنم سربلندوپاینده باشید

  (0)
 15. حسين دهقان می‌گه:

  از اساتيد بزرگوار و مردان نيك شهر وزوان از جمله آقاي حسيني نژاد ، آقاي طاحونه ، آقاي هدايتي ، آقاي حقيقي ، آقاي زينلي و آقاي جمشيديان و … كه از آنان هميشه به نيكي ياد مي شود تقدير و تشكر مي كنم و آرزوي صحت و سلامتي را دارم

  (0)
 16. احقاقي... می‌گه:

  اگر زندگي اين شخصيتهاراالگوي خودقرار دهيم همه مشكلات خود بخود حل ميشود پس بيايم باهم مهربانتر باشيم وازخدا بخواهيم كه همه مشكلاتمان حل شود

  (0)
 17. همشهری می‌گه:

  آقای شیبانی ناراحت نباشید. خودشان را بعضی از دوستان به دکتر روستا نشان می دهند برای آیند بد نیست . جواب شما واقعا منطقی است . پدر بیکاری بسوزد که افراد را به هر راهی می کشاند . آقایان وزوانی مستقل باشید . مرد باشید مثل شیبانی . نان به نرخ روز خوری آخر و عاقبت ندارد .

  (0)
 18. آگاه می‌گه:

  میمه و شاهین شهر مثل وزوان و میمه است . دنبال کوچک کردن میمه هستند تا با وزوان برابر شود و وزوان و میمه باب شود . آقای روستا با اشتباه محاسباتی شروع به کار کرد من بعنوان یک وزوانی نامه اش را که به شهردار میمه برای اورژانس خواندم تعجب کردم . دکتر در آغاز کار بدنبال جلب رضایت مردم بود . در مسجد میمه خیلی احترام داشت . مردم میمه شهر خود را فراشهری می دانند . مرکز بخش است و هرکسی باید بیاید در این مرکز حرفش را بزند. بقول آقای شیبانی میمه شخصیت مرکز بخش بودن را دارد مثل استقلال که شخصیت قهرمانی دارد.

  (0)
 19. همشهری و شاگرد 56 و 57 و همکارفرهنگی امروز می‌گه:

  یاد باد آنروزگاران یاد باد ؛ برادر گرامی آقای معینیان بسیار زیبا مطالب را مرقوم فرمودند ، برای استاد ارجمند و گرانمایه آرزوی سلامتی و طول عمر با برکت ازخداوند متعال مسئلت دارم ، همچنین از برادر عزیز آقای شیبانی تشکر می کنم .

  (0)
 20. میمه ای می‌گه:

  آقای حسین دهقان سلام
  بعضی از این عزیزان که شما برایشان آرزوی صحت و سلامتی دارید در قید حیات نیستند و به دیار باقی رفته اند خدایشان بیامرزد

  (0)
 21. خسرو مقصودي می‌گه:

  جناب آقاي سيداحمد حسيني نژاد دبيرمحترم اينجانب دردهه ي پنجاه تنها دبيرستان جمشيد بخش ميمه درشهرميمه با سلام
  من به عنوان دانش آموز دبيرستاني سالهاي دورشما وبازنشسته ي فرهنگي امروز هميشه جنابعالي را به عنوان يك شخصيت فرهنگي متعهددربخش ميمه درنظرداشته وبه جنابعالي افتخارميكنم ازخداوندمتعال برايتان آرزوي بهروزي وسلامتي ميكنم موفق باشيد

  (0)
  • وزواني از تهران می‌گه:

   با سلام بالاخره ميمه بخش است يا شهر همانطور كه ميدانيد استد وزواني است ولي شما در يك متن سه چهر جمله اي سه بار اسم ميمه را اورده ايد اين حس ناسيوناليستي شما قابل تحسين است!!!!!
   تنها دبیرستان جمشید بخش میمه درشهرمیمه / یک شخصیت فرهنگی متعهددربخش میمه

   (0)
   • خسرو مقصودی می‌گه:

    جناب وزوانی ازتهران با سلام
    مطلب من را سه مرتبه بخوانید هرکجای آن اشکال داشت را جواب میدهم بنابراقرارخوداستاددرآن زمان دانش آموزان وزوانی هم دردبیرستان جمشیدمیمه درس میخواندند ودرآن زمان بخش میمه یک دبرستان داشت وآنهم دبیرستان جمشیدبودوازاینکه میمه درآن زمان شهرداری هم داشت وشهربودکه شکی نداریم واینکه استادحسینی نژادیک شخصیت فرهنگی متعهدبخش میمه است شک نکنید
    من درخدمت جنابعالی که معلوم است درآن زمان هنوزتشریف فرما نشده بودیدهستم موفق باشید
    این هم یادم رفت برایت بگویم همه باید به قانوان احترام بگذاریم ودرغیراینصورت جایمان درجنگل است

    (0)
 22. خانعلی می‌گه:

  جناب آقای شیبانی مگر قرار نبود شورا در مسجد جامع میمه جلسه برگزار کند و مردم از آقای دکتر روستا سوال بپرسند و ایشان جواب دهد پس چه شدید و جلسه رو بر گزار نکردید.
  ————————————
  با سلام برگزاری جلسه در مسجد مقرر نشده بود . شورای شهر بعنوان نماینگان رسمی مردم با آقای دکتر روستا در دفتر شورا جلسه داشتند .

  (0)
 23. احد از كل منطقه... می‌گه:

  ماگر بخواهيم فرمانداري بياوريم همه باهم ويك صدا باشيم هركسي براي خودش سازي نزند كه مسولين هم دلگرم نباشند اگر همه ملت باهم نبودند انقلابي هم نميشد پس همه باهم پشت مسولين بايد باشيم تا مسولين هم كاري بكند وگرنه دلسوزي براي چه كسي بكنند

  (0)
 24. حسيني می‌گه:

  جناب شيباني سلام عليكم ؛ من از طرف آقاي حسيني نژاد مطالب را در كامنت ها قرار دادم. چون اشعار به شكل نثر ارسال شده بود مجبور شدم دو مرتبه اشكالات را رفع كنم . محبت كنيد لينك ايميل چاپ شده را نيز حذف نمائيد .

  (0)
 25. حسيني می‌گه:

  جناب شيباني اين است رسم امانتداري ؟
  ————————————————
  با سلام جنابعالی را نمی شناسم و نمی دانم منظورتان از امانت چیست .

  (0)
 26. حسینی نژادازشاهین شهر می‌گه:

  باسلام وعرض ادب خدمت دایی بزرگوارم خداراسپاسگزارم که همیشه ودرهمه حال مایه افتخاربرای شهرعزیزمان وخانواده بزرگ حسینی نژادها بوده ایدخداوندیارویاورتان باشد.

  (1)
 27. یک شهروند از وزوان میمه می‌گه:

  استاد ارجمند و گرامی جناب آقای حسینی نژاد از اینکه پس از سالها باردیگر چهره باصفای و صمیمی شما را دیدم بسیار خوشحال شدم؛ امیدوارم پاینده و سربلند باشید. آمین
  و اما جناب اقای شیبانی عزیز به شما فقط سلام می کنم .
  ————————
  با سلام و سلام .

  (0)
 28. حسيني نژاد تهران می‌گه:

  باسلام اقای حسینی نژاد که از افتخارات ماست الگویی است برای اتحاد منطقه باتشکر از مدیر سایت فقط یک کلمه تا کی ما اینگونه…………………………………………باید باشیم چرا درس نمیگیریم ما همه دچار سرطان اخلاق شده ایم خداوند شفایمان دهد

  (-1)
  • وحدت می‌گه:

   حسینی نژادتهران متاسفانه درجملات شما تفرقه غوغا میکنه ازمنطقه گفته اید منظورتان منطقه ی جنگی است عزیزمن اینجا بخش میمه است وتوابع آن ازجمله شهر لای بید وبه زودی شهرازان ووزوان ازعامل وحدت گفتگو کرده هیچ خبری به جز تفرقه نمیبییم

   (-2)
ارسال نظر


+ سه = 5


آخرین خبرها